Як перекинути відео на диск. Як перекинути відео з комп'ютера на чистий диск.

В даний час багатьом користувачам доступний високошвидкісний безлімітний інтернет. А це можливість скачування необмеженої кількості фільмів і інших відеофайлів. У зв'язку з чим, навіть самі ємнісні жорсткі диски за короткий період часу заповнюються. Тоді виникає необхідність звільнити місце на жорсткому диску комп'ютера. Відмінним виходом у цій ситуації може стати копіювання фільмів на диск, при цьому з вінчестера їх можна видаляти. Тоді у вас буде і місце на жорсткому диску, і збережені фільми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Windows 7), програма Nero, доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows 7, то для запису фільмів на DVD-диск необов'язково встановлювати додаткове програмне забезпечення. Ви можете скористатися штатними засобами операційної системи. Для цього натисніть по відеофайлу, який ви хочете перекинути на диск. У контекстному меню виберіть команду «Відправити», потім у виниклому вікні - оптичний привід (DVD/RW). Таким способом відправте ті відеофайли, які хочете записати. Обсяг відправлених відеофайлів не повинен перевищувати ємність диска.
2
Вставте чистий диск. Далі зайдіть в «Мій комп'ютер», де клацніть правою кнопкою мишки по значку приводу. В меню оберіть «Запис». Спливе вікно з назвою «Як планується використовувати диск». Виберіть режим «З програвачем CD/DVD» і натисніть «Далі». Запускається процес запису файлів на диск. По завершенні сеансу запису можете витягувати диск. Він повинен відкриватися як на комп'ютері, так і відтворюватися на будь-якому DVD-програвачі.
3
Якщо у вас встановлена операційна система Windows ХР, то для запису відео на DVD-диск буде потрібно встановити спеціальну програму. Так як системним способом на цій операційній системі можна записувати тільки CD-диски. Оскільки їх ємність дуже мала, записувати відеофайли на них недоцільно.
4
Скачайте з інтернету програму Nero і встановіть її на комп'ютер. Запустіть програму. У головному меню виберіть «Вибране», після чого в нижній частині вікна, що з'явилося - «Створити DVD з даними». Спливе вікно, в якому ви можете додати файли для запису. У правому верхньому куті вікна програми натисніть кнопку «Додати» і виберіть відеофайли, які хочете скинути на диск. Коли потрібне відео будуть додано, натисніть «Далі». У наступному вікні натисніть «Запис». Почнеться процес запису файлів на диск, по завершенні якого ви будете проінформовані про вдалу запису диска. Натисніть ОК. Тепер диск можна витягати з оптичного приводу.
У наш час безлімітний Інтернет став загальнодоступним, внаслідок чого ми завантажуємо з безкоштовних сервісів все більше музики і фільмів . Поступово простір жорсткого диска комп'ютера заповнюється. Однак видаляти важливу інформацію не хочеться. У цьому випадку файли, які займають багато місця, краще зберігати на CD або DVD диска х. Доброю доступною програмою для запису на диск фільмів та іншої інформації є Nero Start Smart (а також інші її версії).
Вам знадобиться
  • - пишучий CD-Rom або DVD-Rom;
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Вставте чистий диск в дисковод. Для запису фільмів краще використовувати DVD діскі.Еслі на вашому комп'ютері встановлена програма Nero, вона сама запуститься, розпізнавши порожній диск.
2
Меню програми Nero пропонує вам вибрати завдання і дію. Наводимо курсор на "зірочку" (вкладка «Вибране») і вибираємо формат диска, який нам підходить, залежно від того, який диск вставлений в привід - CD або DVD. Вибираємо функцію "Створити DVD з даними», натискаємо на неї лівою кнопкою миші.
3
Перед нами відкривається вікно «Вміст диска», поки що воно порожнє. Праворуч в даному вікні бачимо кнопку «Додати» із зеленим хрестиком. Натискаємо на неї, і перед нами відкривається вікно «Вибір файлів і папок». За замовчуванням ця функція підходить для запису будь-яких даних, не обмежуючись фільмами. Вказуємо шлях до потрібної нам папці: вона знаходиться на робочому столі, в папці «Мої документи», будь-якому жорсткому диску або вставленому USB пристрої. Вибравши папку, натискаємо кнопку «Додати», виділену в цьому ж вікні. Можна обирати кілька папок, якщо зберегти їх дозволяє обсяг DVD диска. Вибравши потрібні файли, натисніть команду «Завершено».
4
Додаткове вікно зникло, і перед нами знову «Вміст диска». Внизу цього вікна ми бачимо лінію місткості DVD диска: шкала в мегабайтах і синя смуга, що показує, скільки місця займають обрані нами файли. Якщо синя лінійка не виходить за жовту кордон, значить, місця на диску достатньо.
5
Натисніть кнопку «Далі» в правому нижньому кутку. Програма автоматично визначає оптимальну швидкість запису (кб/с). Задаємо команду «Запис», кнопка в правому нижньому кутку вікна.
6
Запис розпочався. Її тривалість залежить від обсягу інформації, яку ви зберігаєте на диску. Після закінчення необхідного часу перед вами з'явиться вікно «Прожиг вдало завершений», а CD-Rom відкриється з уже записаним диском.
7
Натисніть «вихід» і закрийте програму Nero, натиснувши на хрестик в правому верхньому куті.