Як промити радіатор грубки. Як поміняти радіатор грубки на ваз 2109.

Зайве забруднене радіатор грубки не здатний забезпечити салон автомобіля достатньою кількістю тепла. Що позбавляє водія і пасажирів задоволення погрітися в теплій машині під час поїздки взимку.
Вам знадобиться
  • Щітка з м'яким ворсом або малярська кисть,
  • хімічний розчин для промивання системи охолодження.
Інструкція
1
В ході осінньої підготовки автомобіля до експлуатації в зимовий час року обов'язково треба перевірити радіатор отопітеля салону на предмет його чистоти, як зовні, так і всередині.
2
Коли виявляється, що поверхня радіатора грубки недостатньо очищена від сторонніх відкладень, їх видаляють за допомогою волосяної щітки або звичайної малярської кисті. Після закінчення робіт радіатор обдувається стисненим повітрям.
3
Якщо зі знятого радіатора отопітеля вилилася іржава, каламутна рідина, то його нутрощі також необхідно очистити, заливши в усередину хімічний розчин для очищення системи охолодження.
Зверніть увагу
Промивання радіатора грубки можна виконати не витягуючи його з системи охолодження. З цією метою промивається вся система охолодження двигуна. І хімічний розчин заливається в розширювальний бачок, розташований під капотом автомобіля.
Корисна порада
Придбати відповідний розчин можна в будь-якому автомагазині. Його заливають в радіатор отопітеля і залишають хвилин на тридцять, після чого зливають. Процедуру повторюють до тих пір, поки з радіатора не поллється чиста рідина, а потім промивають нутрощі під проточною водою.