Як зшити просту сумку.

Незважаючи на те, що в магазинах є величезний вибір сумок, часом неможливо підібрати щось для себе. Вирішити цю проблему можна, якщо зшити просту сумку самостійно. Вона буде незамінна як в господарстві, так і під час прогулянок або на пляжі.
Вам знадобиться
  • -тканина для сумки;
  • -подкладочная тканина;
  • -швейна машинка.
Інструкція
1
Будь-яке шиття починається з вибору розміру. Це необхідно, щоб знати, скільки тканини знадобиться. Якщо говорити про тканини, не обов'язково її купувати. Найекономічніший варіант - використовувати старі джинсові речі. Акуратно розпоріть їх по швам.Еслі не вийде цільного полотна необхідного розміру, зшийте між собою окремі шматочки. Якщо складати їх не прямо, а під кутом, буде цікава фактура сумки. Якщо не хочете джинсову сумку, можете купити меблеву тканину, якщо необхідна міцна сумка. Придбайте плащевку, якщо потрібна непромокаючий річ, і мішковину, якщо хочете стильну сумку в народному стилі. Це може бути будь-яка інша тканина на ваше усмотреніе.Прі покупці тканини беріть її з запасом. Також знадобиться підкладкова тканина і додаткові елементи - міцні нитки для зшивання (краще нейлонові, капронові або шовкові), блискавки, магнітні застібки, гудзики і т.д.
2
Побудуйте викрійку. Найпростіше шити плоску сумку правильної форми (квадратну, прямокутну). Для сумок з круглим дном будуть потрібні додаткові розрахунки і креслення. Намалюйте на тканини дві однакові деталі - лицьову і задню сторону сумки, не забудьте припуски. Зробіть такі ж деталі з підкладкової тканини. Накресліть викрійку дна. Воно являє собою смугу тканини. Її довжина залежить від розміру всього виробу, а ширина - від того, наскільки об'ємну сумку ви хочете. Підкладку для дна можна і не робити окремо. Ручки представляють собою вузькі прямокутники необхідної довжини, з запасом на пришивання. Можете купити і готові декоративні ручки.
3
Сшейте окремо підкладку і основу. Потім по верхньому краю сострочіть їх між собою. Ви можете взяти додаткову деталь у вигляді смужки тканини або заздалегідь залишити на основний тканини підгин. Підкладка повинна бути на 2-3 см коротше основи.
4
Зробіть ручки. Або подверніте краю заготовки усередину і прошийте деталі зверху, або складіть ручки навпіл виворотом назовні, прострочіть по краю, а потім виверніть ручку на лицьову сторону. Пришийте ручки до самої сумці. Це можна зробити зсередини, зовні і з боків.
Наступаюча зима змушує нас згадувати все затишне, тепле, хутряне, що у нас є. Розбираючи гардероб можна виявити купу речей, які не використовуються вже давно, але ніяк не знайдуть собі нове застосування. Хутряні сумки на підкладці актуальні вже не перший сезон, може саме в ній і знайде своє друге життя пухнаста шапка?
Вам знадобиться
  • - Мех;
  • - підкладкова тканина;
  • - застібка велкро;
  • - швейна машинка;
  • - дріт товщиною 2мм ;
  • - круглогубці.
Інструкція
1
Форма і розмір вашої майбутньої сумки залежатимуть від речі, з якої ви збираєтеся цю сумку зшити. Попередньо цю річ або вибрані деталі від неї краще віднести в хімчистку, бо за боргом або неправильному зберіганні натуральне хутро набуває затхлий запах, який небажано переносити на новий виріб. У кожному разі професійна чистка не буде лішней.Еслі ви не знайшли в старих речах нічого підходящого для нової сумки, то купите відріз штучного хутра - зараз навчилися виготовляти його у великому асортименті і дуже схожим на натуральний.
2
Виберіть тип застібки і ручок, які ви хотіли б бачити на вашій сумці. Простіше зробити застібку «велкро» - пришити її до підкладці , але багатьох більше приваблює класична «блискавка». Щоб вшити «блискавку», потрібно краю входу в сумку вдіяти не хутряними, а шкіряними або з замінника - хутро обов'язково буде потрапляти між зубчиками і, зрештою, зламає застежку.Ручкі спробуйте зшити шкіряні і прикріпити їх до сумки за допомогою металевих кілець. Можна придумати щось оригінальне, наприклад ручки з металевого дроту діаметром 2-3 мм, обтягнутою декоративним шнурком.
3
Розкроїте деталі сумки - два однакових шматка потрібної вам форми. Повторіть ці деталі з підкладкової тканини. До речі, на підкладці краще не економити - не доведеться потім латати діри від ключів та інших дрібниць. Ошатно виглядає сумка з однотонного хутра з кольоровою подкладкой.Не забудьте вирізати пару кишень з тієї ж тканини. Карман на блискавці і простий кишеню зшийте відразу і прітачать до підкладці . Застібку «велкро» розділіть і пришити до різних сторін сумки. Деталі підкладки складіть лицьовими сторонами і пришити один до одного по бічних швах.
4
Для ручок візьміть два відрізки дроту приблизно по 40 см, загніть всі кінці дроту петельками з допомогою круглогубцев. Самі ручки однаково закруглите. Відріжте два шматки красивого крученого шнура підходящої для ручок довжини. Прикріпіть кінець шнура до петельки дроту і, поступово розплітаючи витки і знову сплітаючи їх навколо дроту, обтягніть дві ручки сумкі.Ворс хутра акуратно «зачешите» в наявності від країв, приметайте половинки сумки один до одного. Деталі сумки зшийте і виверніть. Ручки пришийте за петельки зараз, поки ви ще не пришили підкладку до сумки.
5
Як і раніше розправляючи ворс наявності, прітачать до сумки підкладку і виверніть виріб. Шов, що з'єднує ці дві деталі можна залишити в такому вигляді, обережно пропрасувавши його з боку підкладки сумки, а можна обробити косою Бейко в колір підкладкової тканини або шкіряною полоской.Аккуратно зашейте дно підкладки і вкладіть її в сумку.