Як назвати цуценя лайки. Як правильно вибрати цуценя лайки.

Лайка - дуже незалежна, енергійна, весела і миролюбна собака. На полюванні вона зла і лютих, але до людей добра і прівязчіва. Необхідно враховувати її характер в момент, коли приймаєте рішення, як назвати цуценя лайки.
Інструкція
1
Якщо ви берете цуценя, отриманого в результаті племінного розведення, то повинні знати кілька правил. Наприклад те, що кличка йому дається після актіровкі (реєстрації посліду). Для всього посліду визначається буква, яка повинна бути початком імені собаки. Також, якщо щеня з розплідника, то його назва повинна бути присутнім в клічке.Напрімер, ви взяли тварину в розпліднику «Зелені луки», а при актіровкі була визначена буква «А». Отже, назвати цуценя лайки слід так: Зелені Луга Альфа або Зелені Луга Отаман і т.п.
2
Якщо ви берете собаку не з розплідника, спочатку визначте її підлогу. Часто в подібному питанні трапляються помилки. А вже звиклого до свого імені вихованця складно переконати в тому, що його тепер звуть інакше.
3
Для миролюбної і веселою лайки не підходять такі грізні імена, як Біс або Монстр. Вона хоч і відмінний мисливець, все ж дуже добра. Тому і кличка повинна бути відповідною.
4
Ім'я цуценя повинно бути красивим, милозвучною і в той же час простим і коротким.
5
Уникайте того, щоб назвати цуценя лайки ім'ям людини. Крім того, кличка не повинна нагадувати імена ваших близьких, а також різних команд.
6
Давайте собаці ім'я в залежності від її характеру. Якщо ви берете цуценя, щоб виростити справжнього мисливця, йому підійдуть такі клички: Грім, Отаман, Витязь, Азарт, Буян, Відважний і т.п. У разі, коли вам потрібен веселий кошлатий друг, можна наректи його Вірним, Дружком, Кудрявка і т.п.
7
Часто клички не містять будь-якої інформації, але все ж повинні бути милозвучними. Наприклад, назвати цуценя лайки можна такими гарними іменами, як Лайма, Айя, Майя, Бия і тому подібними.
8
Підібрати хорошу кличку можна за допомогою різних словників. Наприклад, дайте цуценяті ім'я персонажа давньогрецьких міфів або героя пригодницького роману.
Корисна порада
Назвати цуценя лайки слід яскравим, коротким і помітним ім'ям. При цьому воно має бути досить рідкісним. Така кличка добре запам'ятовується і дуже зручна на полюванні.
Пухнасті, м'які, схожі на великих плюшевих іграшок, лайки будять в нас уявлення про засніжені простори нашої неосяжної країни. Ідеально пристосовані для перевезення вантажів та роботи в суворих умовах півночі, лайки можуть стати ще й відмінними друзями для людини. Але от підібрати гідне ім'я для цуценяти буває не так-то просто.
Інструкція
1
Вибір клички для будь собаки, не тільки для лайки, залежить від декількох факторів. Перший з них - це те, для яких, власне, цілей ви завели цуценя. Якщо це має бути службова собака, якій належить вивчити чимало команд, то керуватися потрібно принципом «стислість - сестра таланту». Підбирайте для цуценяти односкладові кличку, начебто Рекса. Якщо кличка буде занадто довгою, то вам незручно буде віддавати собаці команди, а та, в свою чергу, не дуже-то буде їх слухати.
2
Чи є у вашої собаки родовід? Якщо собака чистопородна в десятому коліні, якщо ви купуєте її з документами і збираєтеся разом з нею брати участь у виставках, тоді проконсультуйтеся з людьми, які продають вам цуценя. Швидше за все, собака повинна носити якусь певну кличку. Втім, до лайкам подібні правила відносяться рідко.
3
Орієнтуйтеся на походження породи. Німецьких вівчарок часто називають німецькими іменами, французьких - французькими. Лайки ж були виведені на території нашої держави, тому їм підійдуть клички з російською чи принаймні слов'янським звучанням.
4
У виборі клички вам може допомогти окрас цуценя або його відмітні особливості, а також відмітні особливості породи. Наприклад, часто лайок називають Холодок або Сніжок. Як варіант - лайок нерідко називають Айс, Завірюха, а деякі нарікають собак в честь відомого пса Балто.
5
Якщо жоден з перерахованих способів так і не допоміг вам визначитися з кличкою для вашого друга, для вас залишився ще один, останній і відчайдушний вихід. Скористайтеся генератором випадкових кличок. Не обов'язково відразу погоджуватися з першим же запропонованим ім'ям, можна зробити декілька спроб і раз, скажімо, на шостий ви зможете підібрати благозвучне кличку для свого вихованця.