Як побудувати для собаки конуру. Як зробити просту будку собаці.

Будка або конура - це будинок для собаки , який має бути теплим, сухим, просторим, тобто придатним для всесезонного проживання. Будувати його потрібно з сухого, нового пиломатеріалу. Розмір будки слід робити з урахуванням габаритів собаки.
Вам знадобиться
  • - брус;
  • - тес;
  • - цвяхи;
  • - матеріал для покриття даху;
  • - теплоізоляційний матеріал;
  • - рейки;
  • - оліфа;
  • - олійна фарба.
Інструкція
1
Відміряйте потрібну висоту брусків, встановіть чотири опорних стійки. Скріпіть бруски між собою знизу і зверху. Для додання конструкції надійності, пропустіть поперечні бруски.
2
Пол необхідно робити подвійним. Для цього на відстані 30 см від землі з зовнішньої сторони конструкції прибийте тес для підлоги. Встановіть будку на постійне місце і прибийте тес для основного статі. Все це робиться на нижніх поперечних брусках, встановлених раніше. Будку слід відразу встановити на постійне місце з тієї причини, що потім вона буде дуже важкою і пересунути її з місця поодинці буде просто неможливо.
3
Обшийте стіни з внутрішньої сторони будки тесом. Закріпіть теплоізоляційний матеріал із зовнішньої сторони за допомогою рейок. Потім обшийте стіни із зовнішньої сторони.
4
Прибейте стелю. Із зовнішнього боку закріпіть теплоізоляційний матеріал, на нього шар тонкого тесу і тільки після цього встановіть стійки на дах. Дах для буди можна зробити односхилий, двосхилий або будь-яку іншу по вашому розсуду.
5
Крити дах слід залізом, шифером або черепицею. Неприпустимо крити дах м'якими матеріалами, типу руберойду, так як собака може встати на задні лапи і розгризти матеріал, що негативно позначиться не тільки на захисті будки від дощу, але і на здоров'я тварини.
6
Перед входом в будку встановіть козирок для захисту від сонця і дощу, а під козирком зробіть великий настил для годування собаки і для її відпочинку.
7
Весь тес покрийте оліфою. Після повного висихання оліфи нанесіть масляну фарбу на два шари. Це захистить дерево від руйнування на багато років. Все. Будка побудована. У такій будці вашому вихованцеві буде тепло, затишно і комфортно в будь-яку погоду, навіть у сильні морози і завірюхи.
Зверніть увагу
Будка для собаки креслення. І знову про братів наших менших. Якщо у вас є дача або будиночок в селі, то доручити охорону такого важливого об'єкта можна довірити лише надійному особі. Отже, у вас вівчарка або, на крайній випадок, двортерьер, тобто, звичайна дворняга. Їй необхідно де то спати і ховатися від дощу і негоди. Для цього потрібно побудувати собачий будинок - конуру. Будка для собаки креслення якої ми розглянемо нижче цілком універсальна.
Корисна порада
Як своїми руками побудувати будку для собаки, Фотографії собачої буди, Матеріали, технологія та етапи будівництва будки. Будка для собаки повинна бути побудована з дотриманням основних правил. А саме, дуже важливо заздалегідь обчислити розмір майбутньої буди і зробити ескізи і малюнки. Але крім правильного внутрішнього облаштування, будку можна зробити по-справжньому красивою зовні, і тоді, вона стане чудовим елементом дизайну на вашому садовій ділянці!