Як зробити маску павука. Як зробити з паперу маку челавека павука.

Людина-павук - улюблений герой багатьох дітей. Ви можете порадувати свого малюка, зробивши для нього маску павука. Для цього буде потрібно лише мінімум матеріалів і трохи часу.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні матеріали та інструменти. Щоб зробити маску павука, вам знадобляться трикотажна тканина біфлекс, сіточка з дрібними осередками, чорний та сріблястий маркери. Також заздалегідь підготуйте швейну машинку для обробки швов.Ткань біфлекс підійде вам як не можна до речі. Він поєднує в собі унікальні властивості - вільно розтягується в різних напрямках і вельми стійкий до механічних пошкоджень. Порвати біфлекс при всьому старанні малюк зможе з великими труднощами.
2
Зніміть мірку з голови хлопчика або використовуйте для цього шапку дитини. Потім, відповідно до розмірів, зробіть з біфлексу дві викрійки у формі шолома. Не забувайте залишати припуски для швів.
3
Тепер візьміть ячеистую сіточку і виріжте з неї очі для майбутньої маски. Отримані деталі пришити до лицьової деталі «шолома» і обведіть чорним маркером. Тепер вам слід тільки вирізати тканину під сіткою, щоб малюк міг бачити крізь неї.
4
Сшейте між собою обидві деталі маски, попередньо з'єднавши їх обличчям один до одного. Добре обробіть шви і виверніть виріб з виворітного боку.
5
Візьміть марці або глиттер сріблястого кольору або з блискучим ефектом. З його допомогою нанесіть на поверхню маски лінії у вигляді павутинки.
6
Результатом ваших праць стане справжня маска павука. Малюк зможе вільно дихати крізь сітчасту тканину, яку ви використовували для очей.
7
Щоб зробити маску павука красивою і натуральної, скористайтеся оригінальними малюнками. Їх ви в великому достатку можете відшукати на просторах інтернету.
Корисна порада
Зробити маску павука не складно, і ця процедура вимагає мінімальних зусиль і трохи часу. Завдяки унікальному матеріалу вона буде дуже міцною і зручною. Ймовірно, малюк скоро зажадає у вас зшити для нього цілий костюм людини-павука.