Як відтворити караоке на комп'ютері.

І як би твердо-хто ні стверджував, як він ні любить співати, він навряд чи відмовиться спробувати себе в якості співака хоча б у колі друзів або на самоті. Існує декілька способів поспівати під караоке у себе вдома на комп'ютері .
Інструкція
1
Перший спосіб полягає в установці і використанні програми для відтворення спеціальних караоке-файлів. Що вам потрібно зробити: зайдіть на спеціалізований сайт однієї з таких програм і скачайте останню версію продукту (наприклад, однієї з найпопулярніших програм для відтворення караоке-файлів є Galaxy Karaoke або Galakar, доступний на сайті www.karaoke.ru).
2
Встановіть програму на свій комп'ютер. Користуючись довідкою за програмою, визначте для себе важливі моменти в використанні, ознайомтеся з додатковими можливостями програми і працюйте з нею.
3
Переходимо до другого способу - караоке-дискам. Купуйте спеціальний диск з піснями караоке в кожному з великих магазинів компакт-дисків і вставте його в CD/DVD-дисковод на комп'ютері.
4
Встановіть на комп'ютер необхідне програмне забезпечення. В даному випадку необхідною буде хороший програвач відео, а також широкий набір кодеків (їх ви також без зусиль зможете знайти і скачати в інтернеті). Буде незайвим, якщо ви порадите в виборі із знавцем, так як не всі плеєри можуть якісно відтворити караоке-диск.
5
Підключіть до комп'ютера мікрофон. Для цього використовуйте перехідник, так як в більшості випадків без нього не обійтися. Застроміть його в рожевий роз'єм на вашій звуковий платі. Переконайтеся, що рівень вхідного звукового сигналу на вашому комп'ютері не низький або зовсім не відключений.
6
Після того як мікрофон ви підключили і переконалися, що ваш голос чути в колонках, запустіть програвач, в якому відтворіть караоке-диск, вставлений в CD/DVD-привід. Як правило, такі диски мають своє внутрішнє меню вибору композицій, а також розділів композицій. За допомогою миші виберіть потрібну вам пісню і насолоджуйтеся співом.
Останнім часом системи «Караоке» користуються особливим попитом, тому все частіше в інтернеті можна зустріти різні збірники. Як правило, вони призначені для відтворення в DVD-плеєрах, але є винятки у вигляді варіанту для ПК.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою операційною системою;
  • - диск-караоке;
  • - набір кодеків.
Інструкція
1
Для відтворення дисків з караоке-синглами необхідно встановити набір кодеків. Вам необхідно здійснювати підтримку як аудіо, так і відео. Тому рекомендується встановлювати максимальний набір кодеків, щоб бути впевненим в коректному відтворенні диска.
2
Найбільш популярними, а, отже, і самими часто використовуваними вважається пакет кодеків K-Lite Codec Pack. Це програмне забезпечення знаходиться у вільному доступі, тому ви легко можете скачати з офіційного сайту. Для цього клацніть мишею по посиланню, розташованої нижче.
3
На завантажившись сторінці виберіть будь-який тип пакета і натисніть кнопку Download навпроти обраної опції. Рекомендується використовувати пакети Standart або Full. Останній пакет має сенс використовувати при нестачі кодеків для відтворення вашого диска.
4
У вікні вибору дії відзначте пункт «Зберегти файл» і вкажіть розташування, наприклад, папку з установочними файлами ваших програм (D: Soft). Після завантаження програми запустіть його. Дотримуючись порад майстра по установці можна завершити дану операцію за пару хвилин. Особливий акцент варто зробити на виборі складових, які будуть копіюватися на ваш системний диск. Бажано вибрати пункт Lots Of Stuff.
5
Після завершення інсталяції кодеків необхідно перезавантажити комп'ютер. Вважається, що ця процедура не потрібна, однак більш старі системи застосовують зміни саме таким чином. Після появи екрану вітання можна приступати до відтворення диска з караоке-синглами.
6
Відкрийте лоток приводу, натиснувши відповідну кнопку на передній панелі. Вставте диск і акуратно засуньте лоток. У який з'явився на екрані меню (за умови включеної опції «Автозапуск дисків ") виберіть потрібну пісню, гортаючи загальний список.