Як зберегти настройки програм.

Зазвичай після переустановлення ОС перед нами постає одне важливе питання: з чого ж почати? Тут головне - в короткий термін встановити знову все ті програми , які вам необхідні для роботи. Для вирішення цього завдання існують спеціальні програми.
Інструкція
1
Знайдіть у мережі інтернет програму Niksaver, скачайте її з одного з сайтів або файлообмінників і встановіть її на свій комп'ютер. Установка нескладна і інтуїтивно зрозуміла - виберіть потрібний каталог і натисніть кнопку «Готово» (Finish).
2
Запустіть програму. У лівій частині вікна програми Niksaver ви побачите список знайдених програм, встановлених на вашому комп'ютері та відповідних внутрішній базі даних Niksaver.
3
У списку програм відзначте галочкою одну або декілька програм, настройки яких ви хочете зарезервувати. Після того як ви зробите необхідні позначки, натисніть на піктограму з зображенням дискетки для того, щоб зберегти настройки обраних програм.
4
Змініть шлях до директорії для збереження файлів налаштувань програм на той, що вам буде більш зручний (за замовчуванням шлях варто наступний: C: Documents and SettingsuserМоі документиComputer Configuration).
5
Переконайтеся, що збереження налаштувань програм пройшло успішно. Якщо в ході експорту настрое ніяких помилок не відбулося, то навпроти назви програми в списку буде відображатися зелена галочка. Якщо ж програмою були виявлені які-небудь помилки при збереженні, то навпроти назви програми-об'єкта буде відображений червоний хрестик.
6
Ви можете також поповнити список програм для експортування їх налаштувань. Для цього в рядку меню виберіть пункт «Інструменти» (Tools) та обравши «Редактор конфігов» (Edit Configs). У меню, виберіть програму зі списку встановлених на вашому комп'ютері програм, після чого вкажіть програмі Niksaver ключі реєстру і файли налаштувань, які стосуються обраної програмі.
7
Для того щоб відновити дані, клікніть на піктограму папки зі стрілочкою (Завантажити настройки) і вкажіть програмі шлях до потрібного файлу налаштувань.