Як лікувати синусит народними засобами. синусит лікування народними засобами.

Синусит - це запалення пазух носа. Причинами даного захворювання є віруси і мікроби, які викликають запалення верхніх дихальних шляхів. Основними симптомами недуги є: закладеність носа, головний біль (як правило, в області чола та очей), підвищена температура.
Вам знадобиться
  • - кухонна сіль;
  • - нюхальний тютюн;
  • - алое;
  • - сік буряка;
  • - ріпчаста цибуля;
  • - часник;
  • - ароматичні масла (лавандова, лимонне, чайного дерева);
  • - куряче яйце.
Інструкція
1
Лікування синуситу можна почати промиванням носа розчином звичайної кухонної солі (1 столова ложка на 1 склянку очищеної води). Промивання роблять спринцівкою, нахиливши голову вниз або вдиханням води через ніс. Робити цю процедуру потрібно дуже акуратно.
2
Ефективним і швидким способом лікування синуситу є нюхальний тютюн без ароматичних домішок. Щоденне вдихання тютюну по черзі кожною ніздрею викликає чхання і рясне виділення слизу, внаслідок чого пазухи очищаються, і нежить різко припиняється.
3
Щоденне закопування в ніс по 1-3 краплі соку алое допоможе швидко позбутися від нежиті.
4
Сік буряка є чудовим засобом для лікування синуситу. Його можна використовувати навіть маленьким дітям.
5
Турунди з кашки цибулі або часнику вбивають всіх мікробів в порожнині носа, і синусит виліковується повністю. Для цього потрібно за допомогою чеснокодавкі подрібнити цибулю або часник, покласти в бинт і зробити турунди в ніс. Тримати не менше 5 хвилин.
6
Всім відомо, що на ступнях знаходяться біологічно активні точки, тому щоденні гарячі ножні ванни з використанням відварів трав (евкаліпта, звіробою, ромашки, календули) дадуть позитивний результат в лікуванні синуситу.
7
На ніч корисно робити інгаляції з використанням ароматичних масел, таких як: лавандова, лимонне, чайного дерева. Перед застосуванням обов'язково розчиніть масло в невеликій кількості спирту (у воді масло не розчиняється).
8
Давнім способом лікування синуситу є тепло. Варене яйце в гарячому вигляді прикладають до носа по черзі з різних сторін, поки яйце не охолоне. На сковороді розпалюють сіль, засипають у заздалегідь приготовлені мішечки і також прикладають до носа.
9
Дихальні вправи обов'язкові при комплексному лікуванні синуситу. Найбільш ефективна дихальна гімнастика по Стрельникової. Шмигання носом зміцнює стінки судин, підвищує імунітет, і нежить проходить безслідно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c7bC4rnmQNk
Зверніть увагу
У складних випадках хронічного синуситу лікування антибіотиками може бути продовжено до 4-6 тижнів. Дозування і тривалість лікування антибіотиками визначає лікуючий лікар. Останнім часом, для лікування гострого та хронічного синуситу все частіше рекомендують триденні курси Азитроміцину (сумамед).
Корисна порада
У практичній оториноларингології синусити класифікують на дві форми: катаральну (вірусну) і гнійну (бактеріальну), що передбачає різну лікарську тактику: при катаральній формі не потрібно призначення антибактеріальної терапії, тоді як при бактеріальної - антибіотики просто необхідні. Лікування синуситу.