Як підключити динамічний мікрофон до комп'ютера.

Комп'ютерні технології відіграють все більш важливу роль в житті кожної людини. Мікрофони як пристрої, що перетворюють звукові сигнали в електричні, дозволяють комп'ютеру сприймати, чути, аналізувати, передавати і зберігати звук.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний перехідник, щоб у нього на вході було гніздо для великого джека, а на виході - малий джек, такий, який увійде в гнізда вашої звукової плати. Це потрібно тому, що більшість сучасних динамічних мікрофонів мають великий джек, або TRS 6,35 mm.
2
Застроміть мікрофон в перехідник, а перехідник вставте в рожевий роз'єм на звуковій платі. Призначення роз'ємів на звуковій платі може змінюватися за допомогою спеціальних розширених драйверів. Переконайтеся, що рожевий роз'єм є у вас вхідним (за замовчуванням, рожевий роз'єм використовується для мікрофона). Як правило, викликати панель управління такого драйвера можна через відповідний значок в треї. Якщо ж там його немає, то викличете її через панель управління Windows, розділ «Звук, мова і аудіопристрої».
3
У системному треї (невелика панель в правому нижньому кутку, де розташовані годинничок) натисніть правою кнопкою миші на значок динаміка. У контекстному меню виберіть пункт «Налаштування аудіопараметрів».
4
Далі перейдіть на вкладку «Аудіо», де ви побачите три розділи налаштувань: «Відтворення звуку», «Запис звуку» і «Відтворення MIDI». У розділі «Запис звуку» клікніть на кнопку «Гучність ...». У вікні рівнів записи налаштуйте гучність мікрофона.
5
Під кожним фейдером, що регулює рівні записуючих пристроїв є місце для галочки, яка повністю глушить той або інший пристрій. Переконайтеся, що галочка знята з майстер-фейдера, який регулює рівень запису всіх пристроїв одночасно і зокрема з мікрофону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2i1-KfId1yE
Корисна порада
Для того щоб підключити караоке, найкраще буде використовувати професійні мікрофони з 6,35-міліметровим роз'ємом. А для поліпшеної якості звуку підключіть комп'ютер до музичного центру через лінійний вхід і виберіть режим AUX.
Незважаючи на те, що сьогодні інтернет все більше асоціюється зі сферою розваг, він як і раніше залишається зручним і потужним засобом комунікації, яке дозволяє з'єднувати людей в самих різних точках планети. Скайп і подібні програми не тільки цілком успішно замінюють міжміський телефонний зв'язок, але й дозволяють проводити відеоконференції - потрібен тільки вихід в мережу. І для того щоб користуватися даними благами цивілізації, комп'ютер треба навчити говорити і бачити, тобто підключити до нього мікрофон і веб-камеру.
Вам знадобиться
  • комп'ютер; мікрофон; звукова карта.
Інструкція
1
Для підключення нам потрібно переконатися в працездатності звукової карти, встановленої на комп'ютері, і відповідного гнізда для мікрофона. Звукова карта може бути як вбудована в материнську плату, так і встановлена в окремому слоті. Шукаємо на задній стороні системного блоку три різнокольорових входу під роз'єм типу джек.
2
Як правило, установка спеціальних драйверів для мікрофона не потрібно. Після підключення мікрофона у відповідний роз'єм на звуковій платі заходимо в Панель управління Windows в властивості загального мікшера гучності системи.
3
Якщо у нас Windows XP, вибираємо «Додаткові пристрої» і в списку ставимо галочку навпроти пристрою «Мікрофон». У Windows Vista для налаштувань параметрів вибираємо «Записуючі пристрої». Якщо дозволяють можливості звукової карти, в настройках з'явиться додаткова опція «Посилення», за допомогою якої можна компенсувати, наприклад, велика відстань до мікрофона.
4
При правильній установці і підключенні мікрофона ми відразу почуємо власний голос у колонках комп'ютера. При бажанні його можна записати спеціальними програмами для роботи зі звуком. Ми успішно підключили мікрофон до комп'ютера. Тепер можна користуватися засобами мовної комунікації, Інтернет-дзвінками та іншими зручностями, які сьогодні пропонує всесвітня Мережа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7a4_BsaMyi0
Зверніть увагу
Якщо мікрофон не призначений для підключення до комп'ютера і має нестандартний для комп'ютера вхід, доведеться купити мікшер.