Як погасити соду.

У списку інгредієнтів до випічки часто зустрічається розпушувач і не менш часто вказується, що його можна замінити на гашеную соду. Той, хто хоче навчитися пекти, рано чи пізно зіткнеться з тим, що розпушувача вдома не виявиться, і тоді виникає питання, як і чим погасити соду.
Вам знадобиться
  • - чайна ложка;
  • - сода;
  • - оцет, лимонний сік або окріп.
Інструкція
1
Насипте соду в чайну ложку. Швидше за все, кількість соди буде вказано в рецепті, але оптимальна пропорція - 1/4 чайної ложки соди на 250 г борошна.
2
Капните в ложку трохи оцту. Після цього почнеться хімічна реакція - сода, взаємодіючи з кислотою, виділятиме вуглекислий газ, необхідний для того, щоб тісто стало рихлим і піднялося. Кількох крапель оцту має вистачити, щоб вся сода перетворилася на піну.
3
Коли вся сода почне пінитися і шипіти, відразу додайте її в тісто, не чекаючи закінчення реакції.
4
Крім оцту, можна використовувати лимонний сік. Видавіть лимон в ложку з содою - ефект буде той же, що і від оцту.
5
Іноді соду гасять в кефірі, кисляку або сметані. Проте ні в якому разі не робіть цього, якщо вищеназвані інгредієнти не вказані в рецепті. Якщо в тесті присутні які-небудь кисломолочні продукти, гасити соду оцтом або лимонним соком не треба. Просто всипте необхідну кількість соди в кисляк, кефір або сметану і розмішайте, а потім додайте суміш в тісто.
6
Спробуйте гасити соду крутим окропом. Сода розкладається не лише при впливі на неї кислоти, але також і тепла.
Зверніть увагу
Не використовуйте занадто концентрований оцет. Він повинен бути не більше 9%. В іншому випадку розбавте оцет водою і лише потім влийте його в ложку з содою. Найкраще для готування підходять яблучний і винний оцти. Гашене та негашене сода - не одне і те ж! Тісто не підніметься, якщо сода негашене, а в самому тесті немає ніяких окислювачів.
Корисна порада
Якщо боїтеся пролити оцет, насипте соду в стаканчик, а потім вливайте туди кислоту. Однак з ложки гашене соду буде простіше додати в тесто.Согласно журналу Shape, негашеную соду потрібно додавати в муку, а оцет або лимонну кислоту - в яйця або в саме тісто. Те ж джерело повідомляє, що тісто з додаванням соди слід вимішувати швидко, інакше воно осяде.