Як заводити машину ваз.

Для запуску двигуна в морозну погоду іноді треба постаратися. Зимовий сезон підчас стає справжнім випробуванням, як для автомобіля, так і для водія. Основною причиною утрудненого запуску мотора, як правило, є недостатньо заряджений акумулятор. Але іноді виникають і інші причини, до яких можна сміливо віднести неякісні масла і паливо. На жаль, подібні чинники виявляються занадто пізно. І саме в ті моменти, коли необхідно терміново кудись виїхати.
Вам знадобиться
  • Ефір.
Інструкція
1
Готуватися до ранкового запуску мотора в зимовий сезон необхідно ввечері попереднього дня. При постановці автомобіля на стоянку, а тим більше відкритого типу, перед тим, як вимкнути запалювання, натисніть на педаль акселератора і збільште протягом декількох секунд обороти двигуна до трьох-чотирьох тисяч, після чого різко поверніть ключ у замку запалювання в положення "0" .
2
Вранці, прийшовши на стоянку, не поспішайте відразу заводити мотор. Перед початком запуску двигуна на кілька хвилин включите фари. Дана дія розігріє електроліт в акумуляторі, що в результаті полегшить запуск двигуна.
3
Після вимикання світла фар, вставте і поверніть ключ у замку запалювання, дочекайтеся автоматичного відключення паливного насоса, і вже потім пробуйте запустити мотор, утримуючи ключем роботу стартера протягом 20 секунд. Якщо машина не завелася з першої спроби, то необхідно зробити хвилинну перерву, після чого знову повторити спробу запуску двигуна. Для успішного ранкового запуску автомобіля в морозну погоду потрібно здійснити, як правило, не більше трьох спроб.
Справжній автолюбитель вміє не тільки досконало водити машину, але і знайти вихід з будь-якої ситуації. Наприклад, завести ВАЗ , якщо ключ запалювання виявився загублений. Головне, щоб була можливість потрапити в салон свого автомобіля.
Вам знадобиться
  • Викрутка хрестова.
Інструкція
1
Відкрийте капот автомобіля. На акумуляторної батареї зніміть провід з клеми «плюс».
2
Поверніться в салон. Встановіть важіль перемикання передач у нейтральне положення. Відкрутіть хрестової викруткою чохол рульової колонки.
3
Зніміть пучок проводів з замка запалювання. Знайдіть провід червоного кольору і відведи в сторону. Решта з'єднайте так, щоб вони контача між собою. Закріпіть вийшла скрутку, наприклад, скріпкою. В цей момент починає працювати все обладнання машини.
4
Витягніть на себе рукоятку управління повітряною заслінкою карбюратора, в простолюдді - «підсос». Встановіть машину на ручне гальмо і вичавіть педаль зчеплення.
5
Червоний провід прикладіть до проводів, які ви попередньо з'єднали разом. Відбудеться запуск машини. Заберіть від скрутки червоний провід. При стійкій роботі двигуна після пуску плавно відпустіть педаль зчеплення і поступово, у міру зростання частоти обертання колінчастого вала, утопите рукоятку управління повітряною заслінкою карбюратора.
Зверніть увагу
Не намагайтеся починати рух. При спробі рушити спрацює блокіратор на рульовому управлінні машини.
Корисна порада
Чи не на всіх автомобілях ВАЗ роз'єми проводів замка запалювання однакові. Деякі моделі мають роз'єм/колодку, з якою дроти знімаються шилом. Тільки потім їх можна з'єднати разом, крім дроти червоного кольору. Якщо заводити свою машину, не знімаючи дроти з клеми акумуляторної батареї, то при скрутке проводів замка запалювання може відбутися несанкціонований запуск двигуна і коротке замикання. Після запуску авто відразу ж приберіть червоний провід від скрутки. Інакше вийде з ладу стартер.