Як накрутити волосся за допомогою прасування. накрутив на праску.

Прасування для укладання волосся сьогодні стали поширеним і популярним інструментом не тільки в професійних салонах, але і в домашніх умовах. Спочатку призначені для випрямлення і розгладження волосся, вони виявилися чудовим засобом для створення оригінальних укладок. Сучасні модниці широко використовують прасування практично для будь-яких маніпуляцій з волоссям, в тому числі і для їх завивки.
Вам знадобиться
  • - праску для волосся,
  • - гребінець,
  • - дзеркало,
  • - мус для укладання волосся,
  • - поживний крем для волосся.
Інструкція
1
Завивка за допомогою прасування виходить нітрохи не гірше, ніж з використанням традиційних бігуді або щипців. Праску дозволяє створювати красиві, міцні кучері як на довгих, так і на короткому волоссі. Причому така завивка тримається досить тривалий час, що, безсумнівно, є додатковою перевагою.
2
Для того, щоб отримати гарну завивку за допомогою прасування, попередньо потрібно підготувати волосся. Їх слід вимити, пом'якшити кондиціонером і гарненько висушити. Дуже важливо, щоб волосся перед укладанням були повністю сухими, інакше красивих кучерів не вийде.
3
На висушені волосся нанесіть яке-небудь засіб для захисту від високих температур. Якщо немає під рукою спеціального складу, можна скористатися будь-яким живильним кремом. Перед нанесенням крем злегка розігрійте в долонях і при втиранні його особливу увагу приділіть кінчиків, які зазвичай страждають найбільше від механічних впливів.
4
Для того, щоб укладання краще трималася, перед самою завивкою змастіть волосся пінкою або мусом для фіксації зачіски. Важливо при цьому стежити, щоб засіб вбралося повністю і пасма були вологими. Одночасно розігрійте праску до максимальної температури. Для завивки його доведеться нагріти сильніше, ніж для звичайного розгладження волосся.
5
Ретельно розчешіть волосся і, якщо вони у вас густі, розділіть їх за рівнями. Для цього підніміть пасма у верхній частині голови над вухами і на потилиці, потім закріпіть їх шпилькою на маківці. Нижні волосся ще раз розчешіть і розподіліть на окремі пасма. Потрібно пам'ятати, що чим тонше пасмо ви будете накручувати, тим міцніше і красивіше вийде локон.
6
На відміну від традиційних бігуді і щипців, при завивці праскою не потрібно накручувати на інструмент всю пасмо цілком. Візьміть пасмо в руку і відтягніть її від голови під прямим кутом. Візьміть підняті волосся вертикально поставленим праскою у самих коренів. Вільний кінець пасма один раз оберніть навколо прасування, потім поверніть його навколо своєї осі приблизно на 180 градусів таким чином, щоб на ньому вийшов ще один виток волосся. При цьому залишився кінець пасма повинен вільно звисати.
7
Плавним, неквапливим рухом м'яко проведіть праскою до кінця пасма і відпустіть її. Ви отримаєте гарний тугий локон. Потім переходьте до наступного пасма і повторюйте дію до тих пір, поки весь нижній ряд волос не буде завитим. Тоді розпустіть верхні волосся, сколені на маківці, розчешіть їх і повторіть весь алгоритм спочатку. У підсумку ви отримаєте красиву укладання з довгих тугих локонів, що виглядають абсолютно природно. Поправте пасма пальцями, щоб одержати потрібну форму, але не розчісуйте їх щіткою. При необхідності на самій маківці голови можна зробити легкий начісування для додання обсягу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sKILNWtxabM
Корисна порада
При завивці пасма намагайтеся вести праску від кореня до кінчиків волосся одним плавним, безперервним рухом. Зупинки під час руху можуть створювати некрасиві заломи і непотрібні надмірно розгладжені ділянки.
Плойки поступово йдуть на другий план. Їх витісняють прасування, спектр можливостей яких за умови гарної якості даного пристосування досить широкий. Праскою можна як випрямити неслухняні пасма, відполірувати волосся, додати їм блиск, так і накрутити локони, зробити «хвилеподібну» зачіску наступним способом.
Вам знадобиться
  • Утюжок, шампунь, кондиціонер для волосся, гребінець з частими зубцями, шпильки-утримувачі, засіб для термоукладкі волосся, лак для волосся.
Інструкція
1
Промийте волосся з шампунем, відповідним вам за типом волосся. Нанесіть на них кондиціонер, втирайте його в корені, ретельно змийте з голови. Висушіть волосся феном з теплим повітрям (не гарячим).
2
На сухе волосся нанесіть засіб для термоукладкі волосся, приділяючи особливу увагу кінчиків. Розігрійте добре праску, так як його невелика температура застосовується для випрямлення волосся. Вам же потрібно накрутити локони праскою.
3
Закріпіть більшу частину волосся на голові шпильками-держателями, щоб пасма вам не заважали. Залиште пасма для волосся вільними, які будете накручувати в першу чергу.
4
Одну пасмо розчешіть гребінцем з частими зубцями, затисніть праскою у самих коренів і сковзаєте їм вниз по волоссю, при цьому притримуючи кінчик пасма і накручуючи його на праску. Надовго в процесі ковзання на волоссі не затримували, щоб не створювалися ламані лінії на пасмі. Намагайтеся занадто сильно зажим прасування не стискується, щоб його рух по пасма було плавним. Чим більше візьмете пасмо для завивки, тим більш великої буде «хвиля» на ній.
5
У вас вийшов локон або хвилеподібна пасмо. Відкладіть його вбік і продовжите накручувати таким же чином наступні пасма волосся. Коли у вас будуть готові кілька нижніх локонів - збризніть їх лаком для волосся і продовжуйте накручування інших пасом, поки не накрутіть волосся на всій голові.
6
Останніми накручуються волосся, які знаходяться в особи. Накручені пасма можна розібрати на більш дрібні локони, але розчісувати волосся не потрібно. Покладіть їх в зачіску руками і покрийте їх лаком для фіксації локонів і самої зачіски.
Корисна порада
Доглядайте за станом вашого прасування, протираючи його перед кожним застосуванням і видаляючи з його робочої поверхні залишки лаку або пінки для укладання волосся. Якщо праску буде забруднений, він не зможе плавно ковзати по волоссю.