Як лікувати гайморит у вагітних.

Це захворювання виникає через проникнення бактерій в пазухи носа. В результаті цього слизова оболонка починає набрякати, і з'являються гнійні виділення, які ускладнюють дихання. Гайморит - небезпечне захворювання, яке може привести до безлічі ускладнень, якщо лікування не було розпочато вчасно. Гайморит при вагітності небезпечний подвійно, тому важливо вчасно звернутися до лікаря і по можливості також допомогти собі самостійно.
Вам знадобиться
  • - мінеральна або солона вода;
  • - екстракт календули;
  • - глина.
Інструкція
1
Потрібно відразу ж звернутися до фахівця, який, швидше за все, порадить зробити прокол. Ця процедура не є небезпечною ні для матері, ні для плоду. За допомогою спеціальної голки лікар відсмоктує гній, а потім пазухи наповнюють лікувальним розчином. Як тільки процедура буде проведена, ви відчуєте полегшення, а закладеність носа і головні болі відразу зникнуть.
2
Якщо ви хочете уникнути проколу, можна провести процедуру переміщення рідини, яку в народі називають «зозулею». Її суть полягає в тому, що ви повинні лягти на спину так, щоб голова виявилася нижче всіх інших частин тіла, лікар в одну ніздрю заливає спеціальний дезінфікуючий розчин, а з іншої витягує гній. Ви в цей час повинні вимовляти «ку-ку», «ку-ку», так як цей звук допомагає утворювати негативний тиск, виштовхували гній.
3
Не забувайте, що під час вагітності, коли більшість лікарських засобів заборонено, допомога в боротьбі з гайморитом вам нададуть народні засоби. Однією з найбільш ефективних процедур є промивання носа теплими розчинами - мінеральної або солоною водою, а також водою з екстрактом календули. Перед тим як приступити до промивання, закапайте краплі, які звужують судини.
4
Як тільки ви відчули перші ознаки гаймориту, зробіть компреси з глини. Для цього необхідна кількість глини розведіть з гарячою водою, суміш повинна бути схожа на круте тісто. Потім отриману масу загорніть в марлю і трохи змочіть рослинним маслом. Цією сумішшю гріють пазухи носа протягом години. Якщо повторювати процедуру три дні, то ваш стан покращиться, а гайморит не перейде в хронічну стадію.
5
Крім цього, ви можете використовувати і інші народні засоби: інгаляція за допомогою картоплі, прополісу, ментолу, корисний відвар з нирок сосни, сік буряка. При вагітності в домашніх умовах для лікування гаймориту можна застосовувати липу або малину, вони здатні діяти як потогінний засіб.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oCbWI6--HGM
Зверніть увагу
Як лікувати гайморит під час вагітності. Все подібні препарати безпечні для матері і дитини. Якщо ж процес має запущену форму, то призначають антибіотики всередину (в таблетках або уколах). Існують антибіотики останніх поколінь, які дозволені до застосування у вагітних, тому що запальний процес в організмі вагітної набагато небезпечніше для плода, ніж короткочасний прийом антибіотиків.
Корисна порада
Лікування гаймориту в лікарні. Гайморит у вагітних лікування повинен проводити тільки лікар. Так само тільки за її рішенням може бути зроблений "прокол". Це зовсім не складна операція, при проведенні якої використовується мінімальна кількість анестезії. Лікування гаймориту народними способами. Найбільш гуманно і безпечно лікувати гайморит у вагітних жінок можна за допомогою народної медицини. Найчастіше використовують прогрівання.