Як перевірити стартер ваза. Як відремонтувати стартер будинку.

Буває так, що треба кудись їхати, а стартер не хоче крутити двигун вашої машини. Причина може бути не надто серйозною, і часто несправність можна усунути самостійно. Особливо це актуально для новачків, які тільки сіли за кермо і ще не адаптовані до автомобільного життя.
Інструкція
1
Перевірити стартер ВАЗа можна кількома способами: Замкніть гайковим ключем або викруткою дві найбільші клеми на стартері. Якщо при замиканні контакти іскрять, а стартер не працює, то дійте наступними методами: - Можливо, окислились клеми на акумуляторної батареї. Просто зачистите їх або шкуркою, або ножом.- Спробуйте замінити реле стартера.- Перевірте провід, який йде з реле стартера. Клема для цього дроту знаходиться в нижній частині стартера, і зверху буває він непомітний.
2
При замиканні клем стартера він крутить, але медленно.- Села акумуляторна батарея. Змініть батарею, або поставте на зарядку. Півгодини зарядки цілком вистачить, щоб завести машіну.- Порушені контакти в ланцюгах харчування стартера. Перевірте цілісність всіх проводів, які йдуть до нього.
3
При спробі завести автомобіль чутні характерні щелчкі.- Села акумуляторна батарея. Замініть або зарядите її.- Ослаблені контакти проводів, що йдуть до стартера. Перевірте всі з'єднання, і якщо треба, підтягніть іх.- Якщо дані заходи не допомогли, змініть втягує реле.
4
Після того як автомобіль завівся, стартер продовжує працювати. При цьому слід негайно заглушити двигун і вимкнути зажіганіе.- Змініть втягує реле. Вірніше всього, злиплися контакти всередині нього.
5
Також у всіх випадках перевіряйте замок запалювання. Необхідно по-черзі зачистити всі контакти, що йдуть до замку. При цьому не порушуйте послідовність їх соедіненія.В більшості випадків подібні дії дозволяють перевірити стартер ВАЗа. Але іноді все ж краще скористатися послугою фахівців, які проведуть перевірку на спеціальному стенді і видадуть істинну причину несправності. Також майте в запасі справний стартер і заряджену батарею. Хоч і банально, але дозволить уникнути багатьох проблем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cBLtoNzw47U
Відмова стартера - неприємність, яка "відвідує" вітчизняний ВАЗ 2106 не так вже й рідко. Однак перш ніж кидатися в магазин за новою деталлю, має сенс оглянути старий агрегат, щоб визначити причину його непрацездатності.
Повільне проворачивание колінчастого вала, часті клацання втягує реле або повне «мовчання» у відповідь на спробу пустити двигун, - все це може бути причиною несправності стартера. Однак перш ніж знімати цю «запчастина» з автомобіля, необхідно переконатися, що справа саме в ній; тобто вся проводка, що йде до стартера справна, а акумулятор добре заряджений. Якщо це так, можна приступати до демонтажу деталі, щоб перевірити її працездатність.

Зняття стартера з ВАЗ 2106

Зніміть плюсову клему з акумулятора. Від'єднайте шланг, що з'єднує корпус повітряного фільтра і карбюратор, відкрутіть 3 гайки кріплення кришки повітряного фільтру, а потім 4 гайки, що кріплять його корпус (ключ на «8»). Якщо мається теплоізоляційний щиток зі шлангом, то доведеться зняти і його. На наступному етапі від'єднайте роз'єм, що з'єднує втягує реле і проводку авто. Попутно відкрутите від стартера гайку, приєднуйся головний, силовий дріт, що йде від АКБ. Тепер необхідно відвернути 3 гайки кріплення стартера (накидний ключ на «13»), - одна з них знизу; її зручніше відкручувати під машиною, для чого останню можна поставити на домкрат і підставку. Далі відсуньте стартер назад, до радіатора, а потім витягніть і підніміть вгору.

Перевірка працездатності

Очистіть «запчастина» від бруду, пилу. Товстим проводом приєднаєте корпус стартера до мінусової клеми акумуляторної батареї. Візьміть більш тонкий провідник і з'єднайте висновок «50» (втягує реле) з плюсом АКБ. В момент контакту повинен бути чутний клац: при цьому в віконці стартера з'явиться шестерня приводу. Це свідчить про те, що деталь справна. Якщо клацання відсутній, то необхідно придбати інше втягує реле, що набагато дешевше, ніж покупка нового стартера. Буває й інший варіант, коли клацання є, а шестерня не вискакує; це говорить про несправності втягивающего механізму. У домашніх умовах, без досвіду, відновити його навряд чи вдасться - доведеться нести в майстерню. Для проведення подальшої перевірки знадобиться омметр. Зніміть задню кришку стартера, щоб дістатися до щіткового вузла. Ви побачите приєднані до щіток кінці обмоток. Один щуп омметра поставте на корпус деталі, а другим по черзі торкайтеся контактів, приєднаних до щіток. Показання приладу повинні знаходитися в районі 10 кОм. Якщо це значення значно менше, значить, в обмотці статора є межвитковое замикання. Якщо ж навпаки, стрілка омметра показує «нескінченність», значить, є обрив. У будь-якому випадку доведеться купувати новий стартер.