Як зв'язати комір гачком. в'язання комір-хомут.

Ажурний комір з повітряним візерунком завжди був кращим аксесуаром для будь жіночого одягу - за допомогою такого коміра можна перетворити саме звичайне плаття в святковий і жіночний наряд. Навіть якщо ви не вмієте плести мережива, ви легко зможете зв'язати ажурний комір гачком з тонких ниток підходящого вам кольору. Для тонкої бавовняної пряжі вам буде потрібно гачок 1,25.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - гачок.
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати комірець шириною 9 см на шию з окружністю 36 см, візьміть 70 грам пряжі. Комір складається з окремих в'язаних мотивів, які об'єднуються в загальну композицію - тому вам потрібно буде зв'язати дев'ять квіток, що з'єднуються один з одним у процесі в'язання. Кожна квітка складається з чотирьох рядів, а на третьому ряду квітка з'єднується з попереднім квіткою. Квітки внутрішньої дуги в кінці в'язання з'єднуються з квітками зовнішньої дуги. Самі квітки в'яжіть відповідно до схеми.
2
Для того щоб зв'язати внутрішню дугу коміра, робочу нитку з'єднайте з п'ятої повітряної петлею однієї з дуг останнього четвертого ряду, після чого зв'яжіть сполучними стовпчиками внутрішню дугу коміра.
3
Для в'язання зовнішньої дуги після того, як пров'яжете ряд внутрішньої дуги, починайте провязивать смуги з квітів із зовнішнього боку виробу. Зв'яжіть п'ять рядів мотиву за схемою, а потім з'єднайте в першому ряду зовнішньої дуги кожний з квіток трьома зворотними стовпчиками з накидом.
4
Зв'яжіть наприкінці зовнішньої дуги ряд із з'єднувальних стовпчиків, чергуючи їх з піко з трьох повітряних петель. Продовжуйте в'язати сполучні стовпчики, поки не дійдете до початку внутрішньої дуги, а потім обріжте робочу нитку.
5
Для закріплення коміра використовуйте мотузочку-шнурок. Для її виготовлення зв'яжіть гачком маленький квітка, а потім зв'яжіть ланцюжок з 196 повітряних петель, довяжіте ще п'ять повітряних петель і зімкніть їх у кільце за допомогою з'єднувального стовпчика.
6
Навколо колечка зв'яжіть ще одну квіточку, далі ображати робочу нитку. Мотузочку складіть в два рази і пропустіть її кінець у дві крайніх арки комірця. Зауважте вузол.