Як зробити швабру.

Швабра - незамінний помічник у догляді за будинком і генеральному прибиранні, і важко знайти господиню, у якої її немає. Проте, у деяких людей немає часу або коштів, щоб придбати готову швабру в магазині, і виходом для них може стати швабра, виготовлена власноруч із простих підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - цвяхи або шурупи;
  • - довга палиця;
  • - мотузка або трикотажне полотно;
  • - тканина;
  • - дріт або міцний шнур;
  • - два невеликих носка.
Інструкція
1
Найпростіше зробити швабру з довгою палиці, до якої перпендикулярно прибита поперечна перекладина, до якої в свою чергу кріпиться ганчірка, але набагато зручніше і функціональніша буде швабра, зроблена у формі малярської кисті.
2
Обробіть і відшліфуйте палицю, а потім відступите від її краю 4-5 см і вбийте в палицю два цвяха, розташовуючи їх хрест-навхрест так, щоб між ними була відстань близько півтора сантиметрів.
3
Попередньо затупілась кінчики цвяхів, вдаривши по них молотком, щоб палкою не тріснула. Чи не забивайте цвяхи до кінця - їх головки повинні помітно виступати назовні. Обтягніть хрестовину з цвяхів старим носокм, а потім обмотайте нижній край палиці старої тканиною, захоплюючи цвяхи.
4
Одягніть поверх тканини другий носок і перев'яжіть ганчірками або шпагатом. Тепер візьміть моток бавовняної мотузки і наріжте її ножицями на відрізки довжиною 40-50 см. Розкладіть шматки мотузки на рівній поверхні і покладіть на них підготовлену палицю так, щоб її кінець, який ви обв'язали тканиною, виявився посередині відрізків мотузки.
5
Ці відрізки стягніть навколо палиці, використовуючи міцну гнучку дріт або шнур, акуратно розподіліть їх по всьому колу палки, а потім зав'яжіть тугий надійний вузол. Зріжте ножицями зайві кінці тканини, що стирчать з-під мотузкового пучка. Поставте швабру вертикально - на її кінці повинна вийти пишна мотузкова кисть.