Як лікувати простудні прищі.

Лікування простудних прищів - це нелегка справа, але дуже необхідне. Адже всім відомо, що пускати проблему на самоплив не можна ні в якому разі. Займіться лікуванням прищів в той момент, коли стан шкіри для вас стає незвичним.
Інструкція
1
Перед тим, як ви вирішили позбутися від простудних прищів, проконсультуйтеся з вашим лікарем-дерматологом, а також дотримуйтесь його порад.
2
Але не завжди з простудним прищами люди ходять по допомогу до лікаря, тому можна лікувати їх і вдома. Для цього необхідно для початку ретельно вимити обличчя з пінкою для зняття макіяжу або просто гелем для вмивання.
3
Нанесіть на обличчя заспокійливий тонік для обличчя з екстрактом лісових трав і квітів, наприклад ромашки, подорожника або шавлії. Протріть шкіру ватним диском, приділяючи особливу увагу зонам з простудними прищами.
4
Не забудьте придбати в аптеці масло або звичайний засіб з екстрактом чайного дерева. Воно відмінно допомагає при простудних запаленнях і прищах.
5
Нанесіть на ватяну паличку або спонж масло чайного дерева, а потім точково обробляйте запалені місця, притримуючи паличку на одному місці кілька секунд. Але не перестарайтеся, щоб не завдати ще більше подразнень особі.
6
Якщо простудні прищі не проходять після даної процедури, то прийміть інші заходи, наприклад, необхідно щодня вживати настої з відвару цілющих трав (ромашки, календули, шавлії, подорожника). Випивайте по 200 мл двічі на день протягом 5-7 днів. Це необхідно для того, щоб привести організм в тонус, тим самим шкіра отримає необхідні вітаміни і придбає здоровий вигляд.
7
Використовуйте щодня тоніки для обличчя на спиртовій основі, вони відмінно допомагають позбавитися від простудних прищів. Тонік підсушує запалення і не дає їм «прогресувати» далі.
8
Ніколи не видавлюйте прищі. Це правило слід пам'ятати всім, у кого проблемна шкіра обличчя. Руками ви можете занести бруд, тим самим на обличчі з'являться ще й гнійні запалення.
9
Купіть в аптеці крем від вугрової висипки, покладіть його на чільне місце і застосовуйте завжди, коли з'являться простудні прищі. Головне, зверніть увагу на те, щоб аптечний препарат не містив гормональних засобів.