Як вилікувати трихомоноз.

Відомо, що трихомоноз передається переважно статевим шляхом, тому його лікування треба обов'язково проводити для обох партнерів. Щоб не сталося повторного зараження, треба дотримуватися певних правил поведінки.
Інструкція
1
Лікуватися необхідно не тільки хворим, але і носіям захворювання. І чоловікам, і жінкам необхідно провести ретельне медичне обстеження, перш ніж приймати курс лікування, призначений лікарем. Найбільш ефективними протівотріхомонаднимі засобами вважаються «Трихопол» і «Тінідазол». Якщо хвороба тільки проявилася, приймайте ці ліки відповідно до схеми прийому, призначеної фахівцем.
2
За іншою методикою призначається протягом тижня прийом «Фасіжіна» (150 мг двічі на день).
3
Людям, страждаючим захворюваннями кровотворної та нервової систем, вагітним жінкам і годуючим матерям не рекомендується лікуватися «Фасіжіном» і «Трихополом». Їм краще користуватися іншими антітріхомонадное засобами, такими, як «Нитазол» і «Тріхомонацід».
4
При лікуванні даного захворювання також застосовують вагінальні таблетки: це «Тержа-нан» і «Клеон-Д». «Тержа-нан» вводять всередину раз на добу (10 днів), а «Клеон-Д» - протягом семи днів.
5
Пам'ятайте, лікування не принесе позитивного результату, якщо ви не будете лікувати інші супутні інфекції, які передаються статевим шляхом, і часто з'являються в поєднанні з трихомонозом. Найважливішим фактором успішного лікування є точне слідування режиму прийому препаратів. Приймайте ліки, призначені лікарем, неправильне лікування може призвести до погіршення стану. Не слухайте порад друзів.
6
Виключіть прийом алкоголю під час лікування, навіть малі дози спиртного в поєднанні з прийомом таблеток можуть привести до розвитку антабусподобного синдрому.
7
Якщо після пройденого курсу лікування поліпшення не настало, перевірте партнера. Причиною невдалого лікування часто буває повторне зараження. Якщо з партнером все гаразд, пройдіть ще один курс лікування таким же препаратом, але з використанням іншої схеми лікування. Порадьтеся з лікарем. Можливо, він запропонує вам інший варіант лікування.
Трихомоніаз - інфекція, що передається статевим шляхом. Якщо ви помітили будь-які виділення з статевого органа, а також свербіж або печіння, що з'явилися після незахищеного статевого акту, негайно відвідайте уролога або венеролога. Навіть якщо ви підозрюєте саме трихомоніаз, не можна починати самостійне лікування, так як підібрати потрібну схему неможливо. Інтенсивність терапії залежить від стадії хвороби і супутніх інфекцій.
Інструкція
1
Сходіть в лікарню разом з партнеркою. Безглуздо проводити лікування тільки у одного статевого партнера, так як буде повторне зараження. Не соромтеся звертатися за допомогою до професіоналів, вилікуватися підручними препаратами у вас не вийде. Також не сподівайтеся на чудове позбавлення від інфекції за допомогою народних методів - вони в більшості випадків бездіяльні.
2
Після здачі аналізів і виявлення стадії захворювання, лікар призначить вам спеціальні протівотріхомонадние медичні препарати. Приймайте їх строго за схемою.
3
Поряд із специфічним лікуванням призначають прийом антибактеріальних препаратів. У комплексі вони швидше справляються з трихомоніазом. Але антибіотики частіше призначають, коли у людини знаходять і інші венеричні хвороби. Тому не дивуйтеся, якщо лікар призначив вам лікування без прийому антибіотиків, значить, супутніх хвороб у вас немає.
4
Щоб зняти свербіж і печіння, необхідно застосовувати місцеві засоби, наприклад, крему та мазі. Але не варто повністю покладатися на чудесне одужання тільки від кремів, вони діють в комплексі з оральними засобами.
5
Не зайвим буде і ополіскування статевого органа відваром ромашки. Жінкам необхідно спринцюватися цим же розчином. Заварюйте 2 фільтр-пакетики на 1 літрі окропу, настоюйте і застосовуйте за призначенням. Можете пити відвар ромашки, шкоди від цього не буде.
6
Під час лікування дотримуйтеся дієти. Не їжте гостре, жирне, солоне, копчене і смажене. Вживайте овочі та фрукти. В іншому випадку процес одужання може затягнутися.
Корисна порада
Пам'ятайте, що весь курс лікування ви повинні уникати статевої близькості з партнеркою. Не можна займатися сексом і з іншими жінками. Здайте повторний аналіз після закінчення лікування.