Як намалювати аерографію. аерографія Як малювати.

Аерографія сьогодні є модним художнім течією, яка широко використовується в декорі автомобілів, ноутбуків, домашньої побутової техніки, меблів та багато чого іншого. Навчитися малювати в техніці аерографії - справа практики, і якщо у вас вже є основні навички малювання звичними інструментами (олівцем, фарбами, пензлями), і ви знаєте основні принципи живопису, ви легко освоїте аерографію.
Інструкція
1
Для початку освойте прості дії, які можна виконувати аерографом, щоб звикнути до незвичайного інструменту, а потім переходите до більш складним малюнкам і ефектів. Знайдіть якісні та цікаві уроки в мережі, як в текстовому вигляді, так і у відеоформаті і тренуйтеся, виконуючи покрокові вправи. Розглядайте чужі картини, зроблені аерографом і намагайтеся зрозуміти технічні нюанси, які в них містяться.
2
Перший час вам може здаватися, що ви не можете впоратися з незвичним аерографом - але через деякий час ви звикнете до нього, наб'єте руку і навчитеся робити чіткі і красиві лінії, варіюючи їх напрямок і товщину.
3
Потренируйтесь робити прості малюнки, тримаючи аерограф на вазі твердою рукою і не струшуючи його. Ніколи не торкайтеся малюнка голкою аерографа, а також тренуйтеся контролювати подачу фарби - якщо подати занадто багато фарби, вона почне підтікати і може зіпсувати ваш малюнок.
4
Чи не подавайте повітря і фарбу одночасно - спочатку натисніть кнопку подачі повітря, а потім одночасно з рухом руки починайте подавати фарбу, щоб отримати плавну лінію. Тримайте кнопку подачі повітря натиснутою, що не відпускайте її.
5
Подачу фарби включайте і відключайте при цьому відповідно до малюнком - робіть лінії і штрихи потрібного розміру і кольору. Починайте вчитися з нанесення простих ліній і тільки потім переходите безпосередньо до малюнків.
6
Вчіться правильно потрапляти струменем фарби, наносячи потрібні фрагменти малюнка саме туди, де вони повинні бути. Малюйте якомога частіше і якомога більше, щоб вжитися в техніку аерографії і навчитися інтуїтивно наносити точки і лінії в потрібні місця.
7
Для того щоб нанести широку лінію з плавним розтяжкою, відведіть аерограф подалі від поверхні для малювання і проведіть лінію. Чим далі аерограф від поверхні, тим ширше буде лінія. Тренуйтеся робити більш чіткі і тонкі лінії, а потім більш широкі і розсіяні. Це допоможе удосконалити техніку і не боятися надалі малювати на чужих предметах інтер'єру і автомобілях. Освоївши малювання декількох типів основних ліній, ви зможете створити будь-який малюнок.