Як лікувати остеохондроз шийного хребта.

При лікуванні остеохондрозу використовуються консервативні методи, однак якщо вони не дають необхідних результатів або є особливі показання - лікування може бути і оперативним. Саме тому важливо вчасно діагностувати дане захворювання.
Інструкція
1
Зверніться до фахівця-невропатолога, який після необхідних обстежень (в основному, це неврологічний огляд, УЗД судин головного мозку та МРТ мозку, а також цифровий рентген шийного відділу хребта) призначить комплексне лікування. Основні компоненти такого лікування - лікувальна гімнастика, масаж, мануальна терапія і фізіотерапія.
2
Приймайте призначені лікарем лікарські препарати (як правило, це знеболюючі анальгетики і ліки проти спазмів), так як вони допоможуть зняти больовий синдром і запальні процеси. Крім того, при даному захворюванні можуть бути призначені ліки для поліпшення мікроциркуляції і хондропротектори - препарати для поліпшення обміну речовин в хрящах.
3
Змініть свій спосіб життя і виконуйте спеціальну лікувальну гімнастику, призначену лікарем. Якщо у вас сидяча робота - щогодини піднімайтеся з робочого місця і робіть легкі вправи. Як тільки відчуєте напругу в шиї - розминайте її: повільно виконайте повороти голови вправо-вліво, закиньте голову назад і потримайте її в такому положенні декілька секунд, потім опустіть голову так низько, як зможете і теж затримайтеся на кілька секунд.
4
Постійно стежте за положенням свого тіла: не сидіть занадто близько до монітора комп'ютера, відпочиваючи або переглядаючи телевізор, намагайтеся довго не сидіти і не лежати в одній позі.
5
Для зняття напруги і больових відчуттів, а також для прогрівання використовуйте різні відвари і настої. Їх можна накладати на шийний відділ у вигляді компресів йди ж наповнювати ними грілки. Так, наприклад, щоб зняти з області шиї больові відчуття візьміть столову ложку висушеного і дрібно порізаного лопуха і залийте склянкою окропу, почекайте, поки настій охолоне, потім процідіть його. Використовуйте цей настій для приготування компресу і накладіть його на шию, оберніть шию харчовою плівкою і укутайте, після чого потримайте протягом 10-15 хвилин.