Як навчитися підтримувати розмову.

Жестами, поглядом, мімікою можна передати сенс, але тільки слово має велику інформативне навантаження. При зустрічі з незнайомими людьми можна випробувати незадоволення від того, що не змогли підтримати розмову , і цікавий співрозмовник був втрачений. Уміння спілкуватися - мистецтво, якому необхідно вчитися.
Інструкція
1
Треба відкинути комплекси і перестати тушуватися. Якщо співрозмовник працює в області, з якою ви абсолютно не знайомі і з ним немає спільних інтересів, нічого страшного, якщо прямо скажете про це. Попросіть розповісти про те, чого ви не знаєте. Використовуйте бесіду як привід розширити кругозір. Не соромтеся і задавайте питання там, де щось не ясно. Співрозмовнику буде приємний ваш інтерес, він із задоволенням буде спілкуватися і вважатиме вас цікавою людиною.
2
Вмійте слухати. Підтримати бесіду можна навіть у випадку, якщо ви не володієте основною темою або вона вичерпана. Як правило, в розмові співрозмовник згадує супутні подробиці, які прямо до основної теми не відносяться. Запам'ятовуйте їх і, коли розмова починає затухати, поверніться до них і знову пожвавите бесіду.
3
Іноді людина, з якою ви розмовляєте, небагатослівний і на розгорнуті питання дає односкладові відповіді. У цьому випадку використовуйте так звані «містки» - слова «Наприклад», «А ви», «І». Почувши таке слово після короткої відповіді, людина змушена буде продовжити розмову, роз'яснюючи думку більш докладно. І бесіда зав'яжеться. Тільки пам'ятайте, що на останньому слові «містка» необхідно зробити наголос і злегка відхилитися назад, демонструючи готовність слухати.
4
Використовуйте чарівну дію кивка для підтримки бесіди. Кивання співрозмовника, що означає згоду з промовистою, несвідомо розпорядженні останнього до відвертості. Навіть якщо він замовк, зробіть ще кілька кивків, і він заговорить знову.
5
Використовуйте в розмові підтримують і підбадьорливі фрази «Так-так», «Розумію», «Правда» або «Продовжуйте-продовжуйте». Ці фрази стимулюють співрозмовника на продовження розмови та вичерпні відповіді. Використання нескладних технік допоможе підтримати розмову з будь-якою людиною і уславитися приємним співрозмовником.