Як зв'язати гачком спіральку. пов'язати гачком довгі сережки.

Якщо ви недавно почали вчитися в'язати гачком , вам буде цікаво дізнатися, що за допомогою гачка і пржяі можна майструвати не тільки шапки, шарфи та одяг, але і легкі декоративні прикраси. Завдяки великим можливостям гачка і широкої різноманітності в'язаних візерунків, ви можете виготовити таким способом масу різних прикрас і аксесуарів - наприклад, в'язані спіральки.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - нитки;
  • - бісер;
  • - гачок.
Інструкція
1
Такі спіральки можна закріпити на Швензи і носити як сережки, а можна прикрашати ними сумки, одяг та інші предмети. Для в'язання спіральок підготуйте тонку бавовняну пряжу чорного кольору, тонкі нитки, прозорий бісер і гачок 1,25-1,5.
2
Для початку наберіть гачком ланцюжок з п'ятнадцяти повітряних петель. Якщо спіральки плануються довгі, зробіть ланцюжок довший, збільшивши кількість повітряних петель.
3
Коли ланцюжок буде готова, пров'яжіть три стовпчики з накидом в третю петлю від краю, а потім пров'язуйте в усі інші петлі послідовно по чотири стовпчики з накидом.
4
Якщо ви хочете, щоб спіралька була скручена сильніше, пров'язуйте в кожну петлю більшу кількість стовпчиків з накидом - п'ять, шість, сім і так далі. Для простої спіральки з невеликим ступенем скрутки достатньо буде провязивать в кожну петлю по чотири стовпчики.
5
Коли спіралька досягне потрібної довжини, і ви довяжете до кінця ланцюжка з повітряних петель, обв'яжіть спіральку стовпчиками без накиду, пров'язуючи в кожну петлю по одному стовпчику.
6
Для декоративного ефекту ви можете обв'язати спіральку контрастними нитками, нанизуючи на них в процесі в'язання прозорий невеликий бісер.
7
Срежьте хвостики ниток і заправте їх всередину виробів, а потім зробіть зі спіральками те, що хотіли - наприклад, пришити їх до Швензи, щоб отримати оригінальні сережки ручної роботи, які можна надіти і на прогулянку, і на вечірній захід.
Речі, в'язані гачком, виглядають ще незвичніше і красивіше, якщо майстриня прикрашає їх різними візерунками і декоративними елементами, які також можна провязивать гачком, вплітаючи ці елементи в стандартне в'язане полотно. Декоративні в'язані спіральки здатні урізноманітнити і прикрасити будь-який виріб - шапку, шарф, светр або бере. В'язати такі спіральки досить легко.
Інструкція
1
Візьміть пряжу середньої товщини і гачок №2. Зв'яжіть ланцюжок повітряних петель потрібної довжини, додайте три петлі підйому, а потім пров'яжіть 4-5 стовпчиків з накидом в кожну петлю ланцюжка. Вив'язуючи полотно, закручуйте ряд стовпчиків по спіралі навколо ланцюжка повітряних петель.
2
Чим більше стовпчиків з накидом ви пров'яжете в кожну повітряну петлю, тим пишніше і об'ємніше буде ваша спіраль. Прикрасьте кількома такими спіралями замість бахроми дитячий шарф, щоб зробити його оригінальніше.
3
Прикрасити спіральками можна не тільки шарф, а й шапку - наприклад, ви можете зібрати з спіралей пензлик, помістивши її замість помпона або розмістити спіральки на берете. Починайте в'язати бере в звичній і стандартною техніці - наберіть на гачок чотири повітряних петлі і замкніть їх в кільце.
4
Пров'яжіть по спіралі плоский круг, додаючи петлі, від середини денця. Зв'язавши коло діаметром 23-28 см, пров'яжіть рівну смугу шириною 3-7 см без надбавок.
5
Потім пров'яжіть ще одну смугу, збавляючи петлі, пров'язуючи вісім разів по два виворітних стовпчики з одним накидом і загальною вершиною, поки внутрішня окружність берета не збіжиться з обхватом голови.
6
В кінці обв'яжіть край берета шістьма рядами стовпчиків без накиду. Після того як бере буде пов'язаний, пров'яжіть дві спіральки на дванадцяти петлях. В'яжіть по чотири стовпчики з одним накидом в кожну петлю ланцюжка, а потім готові спіральки пришийте до виробу.