Як лікувати гастрит з підвищеною кислотністю.

Гастрит з підвищеною кислотністю небезпечний подальшим виникненням виразкової хвороби шлунка. Лікувати гастрит - значить дотримуватися певної дієти і приймати ліки, що сприяють зниженню кислотності, а також пити трав'яні відвари.
Вам знадобиться
  • - відвар насіння льону;
  • - сік моркви;
  • - сік картоплі.
Інструкція
1
Займаючись лікуванням гастриту, виключіть з раціону їжу, сильно дратівливу слизову шлунка: Не їжте копченостей, солоних, смажених і гострих страв, відмовтеся від алкоголю.
2
За приписом лікаря приймайте ліки, що знижують кисле середовище, а також пийте відвар насіння льону - це допоможе захистити шлунок від утворення виразки. Не забувайте приймати фестал, мезим-форте та інші ліки, які сприяють нормалізації функції виділення травних секретів.
3
Намагайтеся не включати в раціон занадто гарячу або холодну їжу: холодна їжа здатна збільшити вироблення соляної кислоти, а гаряча зашкодить слизову шлунка. Виключіть свіжу випічку, обмежте гострі приправи, не користуйтеся в період загострення сіллю і перцем.
4
Їду ретельно розжовуйте і розділіть прийом їжі приблизно на 6 разів, намагаючись робити порції невеликими. При гастриті з підвищеною кислотністю рекомендується їсти терті овочі, рибу (нежирні сорти), добре розварені каші, нежирне молоко і свіжоприготований капустяний сік. За годину до їди лікарі рекомендують приймати стакан «Боржомі».
5
При сильних болях застосовують електрофорез в поєднанні з новокаїном. Комплексне лікування гастриту припускає використання фітотерапії та фізіотерапії. При настанні ремісії рекомендується скористатися санаторно-курортним лікуванням.
6
Зменшити болю в шлунку можна за допомогою листя зеленого салату. Необхідно видавити сік з 100 г листя і пити його в поєднанні з цукром після їди (1 раз в день). Період лікування - тиждень. Сік моркви, випитий натщесерце, допомагає знизити кислотність. Для цього треба використовувати дозрілу морква сорту «Каротель».
7
Ефективним засобом при лікуванні гастриту з підвищеною кислотністю вважається прийом соку картоплі. Пити його треба вранці натщесерце, починаючи з чверті склянки, і поступово доводячи до? склянки. Снідати можна через годину після прийому соку. Приймати сік треба не менше 10 днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJjoc_CMthQ