Як пов'язати пензлик.

Проста декоративна пензлик - універсальний предмет, яким ви можете прикрасити зачіску, етнічний пояс, теплий шарф, шапку, домашній плед і багато іншого. Виготовити пухнасту пензлик з вовни дуже просто - ви впораєтеся з цим завданням за кілька хвилин, навіть якщо ніколи раніше не займалися в'язанням та іншими видами рукоділля. Для виготовлення пензлика вам будуть потрібні ножиці, картон і пряжа обраного кольору.
Вам знадобиться
  • - ножиці;
  • - картон;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Шматочок картону для міцності складіть в два рази. Розмір картонній заготовки повинен відповідати планованої довжині кисті від верхньої точки до нижньої кромки ниток. Візьміть кінчик робочої нитки з клубка і починайте обмотувати картонну основу пряжею. Чим пишніше буде намотування і чим більше витків ви зробите, тим об'ємніше і красивіше вийде готова кисть.
2
Намотавши потрібну кількість витків пряжі на картон, візьміть ножиці і акуратно розріжте нитки на нижньому згині, попередньо протягнувши через верхній згин шматочок нитки і міцно зав'язавши його.
3
Зніміть заготовку кисті з картонки, а потім відріжте ще один шматочок нитки і перев'яжіть кисть, відступивши від верхнього зав'язаного краю пару сантиметрів. Кисть стане пишною і об'ємною.
4
Струсніть пензлик і розправте нитки, а потім, тримаючи її на вазі, акуратно подрежьте нижній край пензлики ножицями, щоб все нитки закінчувалися на одному рівні і мали однакову довжину. Така прикраса буде виглядати акуратніше і охайніше, ніж неподстріженний кисть.
5
Перекрутіть дві нитки, що виходять з верхньої точки пензлика і прив'яжіть з їх допомогою кисть до пледу, шарфу або шапці.
6
Якщо у вас немає картону, ви можете виготовити пензлик, використовуючи свою власну долоню - намотуйте пряжу на випрямлені пальці лівої руки, замість картонної основи.
7
Готовий моток точно так само, як було описано вище, перев'яжіть на верхньому згині, розріжте нижній згин, а потім перев'яжіть кисть на невеликій відстані від верхівки і подрежьте її краю. Для того щоб пензлик стала ще пушистее, обробіть її парою від праски.