Як перевірити акумулятор автомобіля. Як поміняти кульову на форд.

  •  Акумуляторна батарея перевіряється, крім візуального виявлення зовнішніх механічних пошкоджень корпусу, ще й на предмет щільності та обсягу залитого електроліту, а також ступенем її заряду.
  •  Рівень електроліту, залитого в акумулятор, повинен знаходитися між мітками «МАХ» і «MIN». Перевіряється рівень візуально або за допомогою скляної трубочки, верхній кінець якої, після занурення в банку, затискається великим пальцем руки, і в такому стані витягується. Електроліт в трубочці повинен заповнити, приблизно, 10 мм. У разі невідповідності даній вимозі, в банку акумулятора доливається виключно дистильована вода. Для перевірки ступеня зарядженості акумулятора застосовується ареометр або вольтметр.
  •  Повністю заряджена акумуляторна батарея повинна мати щільність електроліту рівну 1,27 од., Або показувати напругу на вольтметрі 12,65 вольт. Один відсоток зниження щільності електроліту в батареї свідчить про ступінь її розрядження на шість відсотків. Зниження напруги на клемах акумулятора, на 0,20 вольт, говорить про те, що батарея розрядилася на 25%.