Як зліпити слона. Як зліпити з пластиліну слона.

Ліплення з пластиліну - відмінний спосіб розвинути творчі здібності дитини, навчити його розрізняти кольори і придумувати їх поєднання, а також трансформувати простий шматок пластиліну в живу і яскраву фігурку, з якою можна грати. З пластиліну можна зліпити все що завгодно - наприклад, веселого рожевого слона , який, безсумнівно, підніме настрій і вашій дитині, і вам.
Вам знадобиться
  • - пластилін різних кольорів.
Інструкція
1
Підготуйте яскраво-рожевий, білий і чорний пластилін - всього вам знадобляться три бруска, по одному бруска кожного кольору. Розділіть брусок рожевого пластиліну на три рівні частини. Одну частину відкладіть в сторону, другу розділіть на три шматочки, а третю - на чотири шматочки.
2
З першої частини рожевого бруска зліпіть тулуб, злегка витягнувши шматок пластиліну і прикріпіть до тулуба тонкий хвіст, згорнув шматочок пластиліну ковбаскою. Потім візьміть три шматочки, одержані з другої частини рожевого бруска, і скачайте їх в однакові кульки.
3
Візьміть один з кульок і витягніть одну його сторону убік, щоб вийшов довгий хобот. Решта чотири шматочки пластиліну скачайте в товсті короткі ковбаски однакової довжини - це будуть ноги майбутнього слона. Візьміть дві кульки, що залишилися після витягування хобота з кульки-голови і розплющите їх в плоскі коржі.
4
Краї коржиків злегка зігніть і прикріпіть два отриманих вуха до лівої і правої стороні голови слона. У передню частину тулуба під кутом застроміть обрізок сірники або зубочистки, щоб з'єднати тіло слона і його голову.
5
Одягніть голову на тулуб і приклейте ноги. За допомогою палички намітьте лінію рота, а з чорного пластиліну зробіть дві точки і закріпіть їх на місці очей. Білими точками позначте на очах відблиски.
6
З білого пластиліну зробіть маленькі кульки і закріпіть на кожній нозі по три таких кульки в ряд, позначаючи пальці. Окремо з білого пластиліну скачайте бивні, широкі біля основи і тонкі на кінцях. Закріпіть бивні ліворуч і праворуч від рота. Рожевий пластиліновий слон готовий!