Як зв'язати шапку з козирком.

Одяг для маленької дитини повинна бути не тільки красивою, але і зручною - і вона подвійно радує дитини, коли цей одяг в'яже його власна мама. Ви можете пов'язати на спицях з м'якої напіввовняної пряжі комфортну і теплу шапку з козирком для свого малюка, як для хлопчика, так і для дівчинки. Якщо ви вже мали досвід в'язання на спицях, то виготовити таку шапку ви зможете за вечір.
Інструкція
1
Починайте в'язати шапку з верхівки - наберіть на спиці шість петель і пров'яжіть їх лицьовій гладдю, а потім протягніть через провязани петлі початок нитки (зробити це можна звичайним в'язальним гачком). Перший ряд пров'яжіть лицьовими петлями, а в другому ряду пров'яжіть кромочную петлю, а потім одну виворітну петлю із протягання.
2
Після неї пров'яжіть одну лицьову петлю зі звичайної петлі. Чергуйте виворітні петлі з протяжки і звичайні лицьові петлі, а одинадцяту петлю зробіть кромочної. Третій ряд почніть з кромочної петлі, а з лицьової петлі вивяжіте лицьову, накид і знову лицьову петлю. Потім зв'яжіть виворітну петлю.
3
Чергуйте три петлі з накидом і виворітну петлю, поки не дійдете до кінця ряду - на спиці повинна утворитися 21 петля. У четвертому ряду зніміть виворітну петлю, що не пров'язуючи, а потім пров'яжіть лицьову. Чергуйте до кінця ряду.
4
Починаючи з п'ятого ряду, в'яжіть гумку 1х1 і додавайте петлі так само, як ви робили прибавки в третьому ряду - так, щоб у кожному особовому ряду додавалося по 10 петель і при цьому збільшувався на 2 петлі проміжок між збільшеннями.
5
У шостому ряду пров'яжіть всі лицьові петлі, а виворітні зніміть НЕ пров'язуючи. Зв'язавши 111 петель, в'яжіть без надбавок полотно довжиною близько 10 см, закінчивши його виворітні поруч. Тепер починайте в'язати вушка і козирок - розділіть петлі на три частини, щоб з першої і третьої частини пов'язати вушка, а другий обв'язати так, щоб вийшов козирок.
6
Готову шапку можна обв'язати для краси гачком, а на маківці зв'язати бантик.