Як побудувати будинок по фен-шуй.

Більшість сучасних людей, які втомилися від шуму і смогу великих міст, мріють пожити у своєму домі , подихати свіжим повітрям, відпочити і насититися цілющою енергією природи. Давнє китайське вчення фен- шуй може підказати, як побудувати, будинок, який принесе вам удачу і в якому буде комфортно і вам, і вашій душі.
Інструкція
1
Будівництво будинку з урахуванням рекомендацій фен-шуй починається з вибору правильного ділянки. Будь-яка людина почувається комфортно, якщо попереду нього багато відкритого простору, а ззаду він чимось захищений. Тому ділянку для майбутнього будинку потрібно вибирати так, щоб перед будинком була відкрита низька місцевість, а за ним - висока, з лісом, горами або будинками. Бажано також, щоб перед будинком протікала чиста річка. Вкрай погано, якщо біля вашого майбутнього будинку виявляться звалища і болота. Сам ділянка повинна бути достатньо великим і правильної форми - квадратний або прямокутний.
2
Ви підібрали хороший ділянка - це вже 50% успіху! Тепер приступайте до проекту будинку. Майстри фен-шуй рекомендують коштувати свої будинки тільки з натуральних матеріалів, пов'язаних з тією місцевістю, де ви живете. В такому випадку енергія цього місця буде текти до вас у будинок, не зустрічаючи перешкод. Не бажано використовувати метал і залізобетон - вони створюють електромагнітні поля, які негативно позначаються на здоров'ї мешканця. Фасад будинку повинен виглядати гармонійно, дах не повинна бути скошена в одну сторону. Зверху будинок повинен бути правильної форми - прямокутної, квадратної, допускаються тільки невеликі виступи.
3
Що ж стосується внутрішнього планування будинку, то вчення фен-шуй рекомендує розташовувати кухню в глибині будинку, подалі від передпокою, щоб не було зайвої витрати грошей. Другий поверх потрібно будувати повноцінним, а не у вигляді мансарди - вона погано впливає на здоров'я. Також для самопочуття погано, якщо під вашою спальнею розташовуватиметься туалет. Двері всередині будинку не повинні знаходитися один навпроти одного. Піч і камін краще розташувати на південній або східній стороні кімнати. Під будинком не слід будувати ні гараж, ні басейн. Баню під будинком зробити можна, тільки не під спальнею або вітальні.
4
Перед входом в будинок не повинне бути ніяких кутів, стовпів і дерев. Краще, якщо ви побудуєте будинок таким чином, що біля входу буде позитивна енергетична зона. Її можна дізнатися за більш барвистою і пишної рослинності. Вчення фен-шуй каже, що будь-яка рослина - це благо, тому добре, якщо біля вашого будинку буде багато пишних, красивих рослин. Самими хорошими вважаються груша, вишня, слива, яблуня. Чагарники краще вибирати без шипів.
5
Не намагайтеся наповнити все простір вашої ділянки і нового будинку речами. Не варто боятися незаповненого простору, і тоді ви ніколи не будете відчувати фінансові труднощі. Чи не загороджуйте будинок парканом, так ви закриваєте дорогу позитивної енергії. Доріжку до будинку викладіть між клумб і штучних водойм - нехай вона буде звивистою.