Як зробити костюм жаби. Костюм жаби своїми руками.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина виглядав краще за всіх на карнавалі в честь шкільного свята або новорічної ялинки, зшийте для нього яскравий і оригінальний маскарадний костюм жаби. У такому костюмі дитина буде відчувати себе комфортно, йому буде весело, і ви отримаєте чимало задоволення від процесу перетворення вашого малюка в новий образ.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - паєтки;
  • - оксамитова папір;
  • - намистини.
Інструкція
1
Для того щоб зшити костюм жаби, підготуйте матеріали зелених відтінків, щоб зшити плаття, лапки, капелюх і аксесуари для ніг. Прикрасити костюм можна зеленими паєтками, оксамитової папером і намистинами.
2
Знайдіть викрійку будь-якого плаття, відповідного за розміром для вашої дитини, а потім розкроїте зелену тканину по викрійці і зшийте сукню, а для пишноти пришийте під основну спідницю під'юбник із зеленої сітки. Обшийте плаття стрічкою з паєток.
3
Лапки жаби зшийте із зеленої тканини, а в якості основи використовуйте викрійку рукавичок. Вставте гумку, щоб вони трималися на руках. Якщо у вас є непотрібні зелені рукавички, обріжте на них пальці - лапки будуть готові без додаткових праць.
4
На ноги дитини надіньте зелені колготки, а також окремо зшийте із зеленої тканини дві труби. По краях кожної труби вставте гумку і надіньте отримані аксесуари на дитину поверх колготок. Нарешті, для того щоб костюм дійсно асоціювався з жабою, виготовте для дитини впізнавану капелюх - як капелюхи можна зшити об'ємний бере з міцної тканини, а на бере пришити виступаючі круглі очі з зіницями з оксамитового паперу.
5
Пришийте до капелюха атласну стрічку, щоб зав'язати її під підборіддям. Якщо ви робите костюм не для дівчинки, а для хлопчика, замініть сукню і спідницю на сорочку або жилетку і пишні шорти із зеленої тканини. Під жилетку надіньте зелену водолазку або облягаючий зелену майку.