Як подивитися час роботи комп'ютера.

В операційній системі Windows різних версій є вбудовані засоби, які дозволяють дізнатися час роботи комп'ютера , але тільки в поточній сесії. Отримати інформацію за більш тривалий період можна при використанні прикладних програм від інших виробників. Такі програми можуть надати набагато більш докладну інформацію про часових проміжках роботи і простою комп'ютера, про дати включення і виключення і т.д.
Інструкція
1
Скористайтеся диспетчером задач Windows, якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або Windows 7. Запустити його можна натисканням клавіш CTRL + ALT + Delete. У цих двох версіях Windows на вкладку «Швидкодія» поміщена строчка з інформацією про час роботи - шукайте її в секції «Система».
2
Інший спосіб працює і в ОС Windows XP теж. Він передбачає використання системної утиліти з назвою systeminfo, для роботи якої необхідно відкрити термінал емулятора командного рядка. Натисніть клавіші WIN + R і у вікні діалогу запуску програм введіть cmd. Натиснувши кнопку «OK» ви отримаєте можливість користуватися командним рядком.
3
Наберіть в командному рядку systeminfo. Щоб не помилитися, можна скопіювати ім'я утиліти тут (CTRL + C), потім клацнути в терміналі правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню команду «Вставити». Натисніть клавішу Enter. За кілька секунд утиліта збере інформацію про роботу вашої ОС і виведе її у вікно терміналу.
4
Прокрутіть довгий список звіту ближче до його початку і знайдіть рядок «Час роботи системи», якщо у вас встановлена ОС Windows XP. У цю строчку і поміщено час роботи системи в поточній сесії.
5
Шукайте рядок «Час завантаження системи» у разі використання ОС Windows Vista або Windows 7. Порахувати час роботи системи в цьому випадку вам доведеться самостійно, вирахувавши з поточного часу час, який вказано в знайденої сходинці звіту.
6
Більш детальну статистику за часом роботи комп'ютера можна отримати при використанні програм інших виробників. Наприклад, якщо в лівій панелі програми Everest відкрити секцію «Операційна система», то можна знайти розділ з назвою «Час роботи». В нього поміщена не тільки тривалість поточної сесії, але і час попереднього вимикання комп'ютера, дата і час найпершої завантаження операційної системи, загальний час роботи і час простою за весь цей період, тривалість найдовших сеансів роботи і простою і т.д.