Як навчитися робити гелик. Як навчитися танцювати гелик на килимі.

Навчитися танцювати брейк-данс непросто, особливо коли мова йде про трюки, які виконуються в партері. Для того щоб красиво танцювати, вам потрібно навчитися добре відчувати власне тіло, вміти володіти ним і звичайно, регулярно тренуватися для красивого, грамотного і безпечного виконання деяких рухів. Ефектно виглядає рух нижнього брейк-дансу - гелик .
Інструкція
1
Танцюрист, виконуючи гелик, швидко обертається на спині і лопатках, розкручуючи тіло рухами випрямлених ніг. Навчитися робити цей трюк не так складно, як здається.
2
В першу чергу, навчитеся робити гелик в правильній позиції - основний упор в цьому русі повинен бути на плечах і лопатках, а інша частина спини не піддається великому навантаженні. Прямі ноги широко розставте в сторони і робіть потужні махи, розкручуючи тіло по колу.
3
Перед тренуваннями обов'язково зробіть розминку і розігрійте м'язи, щоб уникнути травм і розтягувань. Розімніть спину, кисті, ноги і руки, а потім починайте тренуватися. Вихідне положення, з якого потрібно заходити в гелик - це рука, що впирається в підлогу. Лікоть руки направте собі на живіт.
4
Навчіться триматися в цьому положенні, щоб потім виходити на нього після кожного провороту. Заходячи на гелик, витягайте ноги в сторони якомога ширше, щоб під час махів охоплювати найбільший радіус кола. Розмахуйте напруженими і випрямленими ногами, обертаючи тіло по колу.
5
Спочатку робіть плавні і повільні повороти, а потім пробуйте прискорюватися, роблячи махи потужними і різкими. Навчіться плавності в переходах з руки на плече, а з плеча - на лопатки. З лопаток під час виконання цього руху ви повинні перейти на інше плече і при цьому одночасно робити махи прямими і широко поставленими в повітрі ногами.
6
Виконуючи гелик, що не опускайтеся на підлогу всією спиною, намагайтеся зберігати положення на лопатках, щоб згодом ви могли зручно перевернутися і спертися на руку, щоб піти на наступний поворот. Дивіться відеоуроки і записи з виступів відомих танцюристів брейк-дансу, переймайте їхню техніку і тренуйтеся.