Як налаштувати тремоло.

Багато сучасних гітари оснащені додатковими функціями, які дозволяють створювати оригінальні звукові ефекти і варіювати стиль гітарної гри від жорсткішого до більш м'якого. Наприклад, деякі електрогітари оснащені плаваючою системою тремоло , і якщо ви придбали таку гітару, вам буде корисно дізнатися, як правильно настроювати тремоло, щоб забезпечити найкращу якість звуку під час гри.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зменшити жорсткість тремоло, встановіть його паралельно корпусу гітари і злегка нахиліть вперед. Натягуючи або відпускаючи пружини, ви можете міняти кут тремоло відносно корпусу. Для коригування кута вам буде потрібно хрестова викрутка двох розмірів - для гвинтів кришки тремоло-механізму, а також для держателя пружин.
2
Задню кришку тремоло відгвинтите і зніміть, а потім відкоригуйте кут нахилу тремоло, підкручуючи або розслаблюючи гвинти, які тримають пружини. Повернувши гвинти на один оборот, підлаштовувати гітару. Якщо тремоло лежить занадто близько до корпусу, відкрутіть гвинти на один оборот за раз, а якщо тремоло, навпаки, варто занадто далеко від корпусу, затягніть гвинти.
3
Переконайтеся, що кут вийшов правильним, і знову підстройте гітару. Тепер відкоригують висоту тремоло, щоб змінити висоту струн над останніми ладами. Якщо струни на 5-10 ладах дзвенять, підніміть тремоло над грифом.
4
Визначайте підходящу висоту тремоло індивідуально для своєї гітари, орієнтуючись на звук, який виходить при різному рівні тремоло над грифом. Використовуйте для корекції висоти тремоло шестигранні ключі. Відгвинчуйте контрвінти держателів тремоло, а потім піднімайте або опускайте їх.
5
Якщо потрібно збільшити відстань між струнами, підійміть тремоло, а якщо потрібно його зменшити - опустіть. В кінці закрутіть контрвінти за годинниковою стрілкою. При налаштованої правильно висоті струни не дзвенить і не деренчать на 10-24 ладах.
6
В деяких випадках, якщо це не допомагає, потрібно відрегулювати анкер грифа, щоб змінити його прогин. Регулюйте анкер спеціальним ключем, підлаштовуючи при цьому басові струни.