Як давати "Саб симплекс" новонародженим.

Практично кожна мама стикалася з такою дитячою проблемою як коліки. Незрілість шлунково-кишкового тракту, нераціональне харчування матері, неправильно підібрана штучна суміш, знайомство з новими продуктами - все це здатне викликати здуття живота, підвищене газоутворення, діарею у малюка та інші проблеми, що змушують його сукати ніжками і кричати годинами безперервно. На допомогу по усуненню дискомфорту може прийти лікарський препарат «Саб Симплекс».
Вам знадобиться
  • дитяча ложечка, суміш для годування.
Інструкція
1
Перед застосуванням «Саб Симплексу» необхідно проконсультуватися з дитячим лікарем. Некоректно підібрана доза препарату може посилити проблему, пов'язану з животом малюка, або ж викликати побічні ефекти.
2
Отже, якщо педіатр схвалив ваш вибір на використання «Саб Симплекс» проти кольок, переконайтеся в тому, що дитину дійсно турбує біль в животику. Можливо, його плач і капризи пов'язані з мокрим підгузником, йому жарко або холодно, або ж він просто вимагає вашої уваги.
3
Якщо ваша дитина знаходиться на грудному вигодовуванні, то за кілька хвилин до чергового годування крохи зцідіть невелику кількість грудного молока і додайте в нього 10-15 крапель лікарського препарату «Саб Симплекс». За допомогою дитячої ложечки або спеціального шприца дайте дитині молоко, з розведеним в ньому ліками. Після цього, продовжите годування дитини грудьми.
4
Якщо ж малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, то той кількість «Саб Симплексу» можна додати в приготовлену для годування свіжу суміш і погодувати її дитини.
5
«Саб Симплекс» можна давати дитині в нерозведеному вигляді. Ефективність препарату в даному випадку стає вище. Однак багато дітей неохоче ковтають його в такому вигляді, оскільки його смак їм не звичний.
6
З профілактичною метою можна давати малюкові по 5-7 крапель ліки перед деякими годуваннями, наприклад, вранці та ввечері.
Корисна порада
Перед застосуванням препарату переконайтеся в тому, що він зберігався в заданих і відповідних умовах, які вказані на його упаковці. Перевірте термін придатності. Не перевищуйте дозу «Саб Симплексу», тому що в противному випадку можливі побічні ефекти. При їх прояві необхідно звернутися до лікаря. Перед кожним використанням ліки «Саб Симплекс» флакон необхідно добре струснути.
« Саб Симплекс» - це препарат, який сприяє видаленню газів з шлунково-кишкового тракту при метеоризмі, аерофагії, перед проведенням діагностичних досліджень, після операцій на шлунково-кишковому тракті , при інтоксикаціях миючими засобами. Препарат безпечний, тому призначається навіть новонародженим дітям, у яких є проблеми з животиком.
Вам знадобиться
  • - чайна ложка;
  • - препарат.
Інструкція
1
Приймайте препарат під час їжі або після їди. Перед використанням інтенсивно струсніть флакон, переверніть догори дном. Новонародженим дітям і дітям першого року життя давайте препарат за рекомендацією лікаря і в рекомендованих педіатром дозах. Зазвичай призначають по 15 крапель, які необхідно помістити в пляшечку з дитячим харчуванням. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, то дайте йому 15 крапель « Саб Симплекс а» перед годуванням, помістіть суспензію в маленьку ложечку і залийте дитині в рот, так як після годування він відмовиться ковтати суспензію . При сильному здутті живота давайте препарат перед їжею або під час кожного годування.
2
Давайте препарат дітям від 1 року до 6 років у дозі 15-20 крапель під час кожної їди або після прийому їжі. При необхідності можете дати дитині додаткову дозу перед сном.
3
Дітям від 6 років давайте 30 крапель суспензії під час або після кожної їжі і при необхідності перед сном. Доза для дорослих становить 30-45 крапель, залежить від симптомів захворювання і від того, наскільки ефективно діє препарат.
4
Перед підготовкою до будь дослідженням шлунково-кишкового тракту, прийміть увечері від 1 до 6 чайних ложок препарату, залежно від рекомендації лікаря, на голодний шлунок, так як перед будь-якими видами діагностики приймати їжу заборонено. Щоб взяти 6 чайних ложок « Саб Симплекс а», приберіть дозирующую крапельницю. Така ж доза рекомендується при інтоксикації миючими засобами.
5
Препарат можуть приймати вагітні та жінки, якщо є такі проблеми, як метеоризм. Доза для вагітних жінок точно така ж, як для всіх дорослих пацієнтів і становить 30-45 крапель 3-4 рази на день після або під час їжі і при необхідності перед сном.
Зверніть увагу
Протипоказаннями до прийому «Саб Симплексу» є кишкова непрохідність або індивідуальна непереносимість.
Корисна порада
Про взаємодіях з іншими лікувальними препаратами невідомо.