Як створити своє видання.

Сучасний медіаринок дуже багатий і різноманітний. Нові видання з'являються практично постійно. Створити сьогодні свій власний журнал або газету під силу практично кожному бажаючому.
Інструкція
1
Перше, з чого варто почати, вирішивши відкривати своє видання - це вибір тематики. Ваше ЗМІ може мати вузьку спрямованість (весільна, автомобільна, юридична, дитяча і т.д.) або висвітлювати події та проблеми з різних сфер життя.
2
Другий крок абсолютно логічно випливає з першого. Вибравши тему, потрібно визначитися з цільовою аудиторією. Задайте собі питання: "Кому це може бути цікаво?". Для того щоб оцінити ситуацію більш об'єктивно, можна провести опитування серед людей різної статі, віку та соціального статусу, з'ясувати, кому більш симпатична ідея вашого видання.
3
Від тематики і аудиторії видання безпосередньо залежить кількість і спрямованість реклами, представленої на сторінці. До різних читачам повинен бути різний підхід. У виданні, орієнтованому на дітей, не повинно бути багато реклами, так як це може викликати негативну реакцію у батьків. А якщо, наприклад, вашої цільової аудиторією мають стати дорослі чоловіки з високим доходом, то доречна буде реклама дорогих автомобілів, модного чоловічого одягу, елітного алкоголю і т.д.
4
Відразу ж визначитеся, яким буде основний дохід видання. В основному, друковані ЗМІ окупаються за рахунок продаваних рекламних смуг та продажу тиражу. Треба відзначити, що доходи від реклами набагато перевищують доходи від продажів самого видання. Багато сучасні видання взагалі поширюються безкоштовно, існуючи лише на гроші від реклами.
5
Для випуску першого (пілотного) номера потрібен певний стартовий капітал. Після того як пробний екземпляр виявиться у вас в руках, можна починати пошук спонсорів і рекламодавців. Ваше завдання - зацікавити потенційного клієнта або спонсора, донести до нього думку про те, що видання ваше дуже перспективно і працювати з вами неодмінно потрібно. Не з усіма потенційними рекламодавцями можна зустрітися особисто, адже на це піде дуже багато часу. Складіть грамотне і цікаве комерційну пропозицію, опишіть в ньому все характеристики видання та умови співробітництва. Розішліть пропозиція потенційним партнерам, після чого передзвоніть їм і запитайте, чи зацікавилися вони. Далі продовжуйте роботу з зацікавленими клієнтами і шукайте нових.