Як запросити на свято.

Напередодні свята у винуватця торжества з'являється багато клопоту. Потрібно і наряд приготувати, і меню продумати, і що найголовніше, покликати гостей. Останнє можна зробити декількома способами.
Інструкція
1
Можна покликати гостей на свято найпростішим способом, не вдаючись до жодних хитрощів. Просто обдзвоните всіх, кого хочете бачити і запросіть на свято. Обов'язково вкажіть, де і коли він буде проходити. Потрібно відзначити, що особистий дзвінок завжди краще, ніж СМС-повідомлення. Дзвінок викликає у майбутнього гостя більше довіри, він відчуває ваш індивідуальний підхід і турботу. До того ж, стільниковий зв'язок працює не ідеально, і людина може просто не отримати Вашого повідомлення.
2
Другий варіант більш клопіткий, але зате досить вишуканий і красивий. Ви можете купити спеціальні запрошення листівки і вручити їх кожному гостю в руки. Можна не купувати запрошення, а зробити їх самостійно, якщо є час і бажання. Спосіб цей незручний тим, що з кожним доведеться зустрітися особисто, а це деколи складно здійснити.
3
Активні користувачі соціальних мереж можуть запросити на свято, створивши від свого імені відповідну зустріч на сайті ВКонтакте. У цьому випадку будьте готові до того, що про ваше свято можуть легко дізнатися ті, кого ви не планували запрошувати. Якщо це вас не бентежить - дійте. Цей спосіб зручний тим, що можна покликати на своє свято велика кількість людей, простежити, хто з них точно прийде і обговорити подробиці зустрічі.
4
Наступний варіант підійде тим, хто не просто активно користується інтернетом, але ще й має творчий потенціал і будь-який пристрій, що знімає відео. Відеозапрошення зараз входять в моду. Ви можете зняти короткі ролик, в якому розповісте про майбутню подію, красиво і творчо його проанонсіруете. Відзняте відео оговтується майбутнім гостям будь-яким зручним способом: на електронну пошту, в будь-яку соціальну мережу, через ICQ і т.д. Створюючи запрошення в інтернеті, пам'ятайте, що не кожен ваш друг має можливість регулярно виходити в мережу, тому завжди потрібно перестрахуватися і зробити дзвінок.
Всі ми буваємо і гостями, і господарями домашнього прийому, будь то солідне сімейне торжество або скромне чаювання. Етикет гостинності передбачає зробити будь-яку зустріч радісною подією і святом. Запрошення в гості - знакова початок бажаного дружнього спілкування. Як же правильно запросити в гості ?
Інструкція
1
Оцініть «формат» вашого прийому. Одна справа - велелюдне і пишне ювілейне застілля, інше - зустріч двох колег без витівок. Від цього залежить спосіб запрошення. Традиційних способів три: • особистий • телефонний • пісьменнийПервие два розраховані на близьких друзів і родичів і підходять для вузьких сімейних свят (дня народження, зустрічі однокласників і т.д.). Письмові запрошення - сама поважна форма. Її практикують для значних подій - весілля, новосілля та інших.
2
Оберіть форму запрошення: офіційне або оригінальне (жартівливе). Запрошення пишеться в третій особі, тобто «NN і NN запрошують», «NN запрошує». Від першої особи складається запрошення на чайний стіл.
3
Відправляйте запрошення в конверті - листівкою не рекомендується. Вписуйте ім'я та прізвище майбутніх гостей від руки. У разі запрошення подружжя, першим пишеться ім'я чоловіка (не плутайте з візитними картками: там на першому місці - ім'я дружини). Допустимо і не вказувати імені «другої половинки»: «... NN має честь запросити пана Петрова з дружиною».
4
В офіційному запрошенні обов'язкове інформація про характер заходу, дату, час, місце його проведення, форми одягу. Час прийому призначається «із запасом»: якщо запрошуєте на застілля, яке заплановане на 19.00, то гостей запросіть до 18.00. Додатково в запрошенні може бути зазначений номер вашого телефону - для підтвердження або відмови від візиту. Іноді до запрошення докладають схему проїзду до місця проведення торжества.
5
Не забудьте письмові запрошення послати заздалегідь: на прийоми з приводу великих урочистостей - за 4-5 тижнів до заходу, на менш значущі - за тиждень. Покликати в гості телефонним дзвінком на чай, каву можна і за три дні до зустрічі. Особливо почесним гостям запрошення вручаються особисто, а не поштою.
Зверніть увагу
Не вимагайте пояснень і не ображайтеся, якщо отримаєте від друзів або знайомих ввічливу відмову на ваше запрошення прийти в гості: причини можуть бути уважітельнимі.Не запрошуйте гостей через третіх осіб.
Корисна порада
Корисно знати значення скорочень, які є звичними атрибутами «класичних» запрошень. Вони, як правило, вкарбовуються або вписуються в лівий нижній кут запрошень карток. «Точно в строк» - «st», sine tempore. «Із запізненням» - «ct», cum tempore: т.зв. академічне запізнення в 15 хвилин допускається. «Прохання відповісти» - «RSVP», repondez, s`il vous plait.