Як блютуз встановити на комп'ютер. Як встановити блютуз адаптер на ноутбук asus x53by.

На даний момент передача файлів або команд комп'ютеру може здійснюватися не тільки через дроти, але й по повітрю, через спеціальні пристрої, які отримали назву Bluetooth. За допомогою Bluetooth можна організувати бездротовий доступ до комп'ютера навушників, мобільного телефону, клавіатури або миші.
Вам знадобиться
  • Bluetooth-адаптер, комп'ютер.
Інструкція
1
Насамперед, необхідно під'єднати bluetooth-адаптер до комп'ютера або ноутбука через usb-порт. Якщо ви будете використовувати bluetooth-адаптер непостійно, рекомендується під'єднати його на передню панель системного блоку. Деякі комп'ютери і ноутбуки вже забезпечені bluetooth-пристроями, що значно полегшує завдання. У цьому випадку вам залишиться тільки встановити відповідне програмне забезпечення.
2
Якщо bluetooth-адаптер вже є в системі, його необхідно включити. На ноутбуках, як правило, є спеціальний перемикач, деякі моделі не містять таких перемикачів, але включення таких пристроїв здійснюється програмно. Наявність пристрою бездротового з'єднання можна дізнатися з інструкції, яка була в комплекті з ноутбуком при покупці.
3
Як тільки ви включите bluetooth-пристрій, в радіусі його дії почнуть з'являтися сигнали, які може вловити будь подібний пристрій. Якщо для ноутбука необхідно включати даний пристрій, для комп'ютера досить з'єднати адаптер з комп'ютером. Режим, при якому всі bluetooth-пристрої проводять пошук собі подібних, називається пошуком пари.
4
Існує думка, що для будь-якого пристрою, який підключається до комп'ютера в перший раз, необхідно встановлювати драйвер з будь-якого типу носія. Це висловлювання вірно, але бувають винятки: деякі адаптери автоматично визначаються системою, тобто у складі системи вже є необхідні драйвера для цього пристрою. Якщо автоматичного визначення сигналу не відбулося, значить, установки драйверів не уникнути.
5
Драйвер можна встановити з носія, який був в комплекті або завантажити з мережі інтернет. Для пошуку потрібної версії драйвера необхідно з'єднати адаптер з комп'ютером, потім натиснути Win + Pause Break, натиснути кнопку «Диспетчер пристроїв» і подивитися назву нового пристрою. Скопіювавши назву, вставте його в адресний рядок «Провідника» Windows. Якщо інтернет-з'єднання є, відбудеться автоматичний пошук результатів по вашому запиту в Internet Explorer'e.
6
Скачайте знайдені драйвера і встановіть їх, після цього ви можете почати роботу з пристроями бездротового доступу. Якщо при установці драйверів на екрані з'явиться попередження про необхідність перезавантаження системи, натисніть кнопку «Так» або «Перезавантажити зараз».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0cy2cBzCL-U
У мобільних пристроях для передачі інформації нерідко використовуються Bluetooth-модулі. Аналогічні пристрої можуть бути встановлені в ноутбуках, планшетних комп'ютерах та інших подібних пристроях.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви налаштовуєте зовнішній модуль Bluetooth, першим ділом встановіть драйвери для цього пристрою. Підключіть адаптер до порту USB ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Зачекайте, поки завершиться ініціалізація нового обладнання.
2
Вставте у привід ПК інсталяційний диск, що постачається в комплекті з Bluetooth-модулем. Відкрийте каталог, що містить файли цього диска, використовуючи меню «Мій комп'ютер». Знайдіть файли-додатки з назвами Setup або Autorun. Запустіть один з цих файлів.
3
Дотримуйтесь покроковому меню запущеної програми для установки потрібних файлів. Після виконання цієї процедури перезавантажте комп'ютер.
4
На жаль, деякі Bluetooth-адаптери поширюються без інсталяційного диска. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, самостійно знайдіть потрібні драйвери. Відкрийте інтернет-сайт компанії, що розробила даний пристрій.
5
Знайдіть комплекти файлів і програмне забезпечення, придатне для налаштування вашого Bluetooth-модуля. Не забудьте уточнити сумісність додатків з активною операційною системою.
6
Встановіть завантажену програму. Перезавантажте комп'ютер. Для перевірки працездатності Bluetooth-модуля спробуйте виконати синхронізацію ПК з мобільним пристроєм. Пам'ятайте про те, що іноді для установки повноцінного з'єднання потрібна наявність програми, що визначає модель телефону.
7
Драйвери до Bluetooth-адаптерів, встановленим в мобільних комп'ютерах, можна знайти на сайтах розробників даних ноутбуків. Як правило, зазначені драйвери поширюються у вигляді комплекту файлів, об'єднаних в архів. Виконайте завантаження архіву.
8
Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв» і розгорніть категорію «Мережеві адаптери». Виділіть правою кнопкою миші Bluetooth-модуль. Перейдіть до пункту «Оновити драйвери». Після запуску ручного режиму установки файлів виберіть архів, завантажений з сайту. Перезавантажте ПК після завершення роботи утиліти.