Як навчитися легко спілкуватися. Як навчитися спілкуватися в итернете з людьми.

Деякі мріють позбавитися від сором'язливості і перестати ставитися до спілкування з людьми, як до катуванню. Якщо подолати боязкість, життя зміниться в кращу сторону, а багато проблем зникнуть.
Інструкція
1
Перестаньте зациклюватися буквально на всьому - починаючи від того, як краще відповісти на питання, закінчуючи тим, який вираз буде доречним в даному розмові. Спілкуватися без перерви, не даючи вставити слова співрозмовнику, - не дуже гарна ідея. Але півтори хвилини обдумувати відповідь, соромливо переступаючи з ноги на ногу, теж не кращий варіант. Розслабтеся і думайте не про те, яке враження справляєте ви чи ваша мова, а про предмет розмови.
2
Частіше спілкуйтеся, адже будь-яке знання отримують на практиці. Якщо розмова для вас - серйозне випробування, почніть з малого. Наприклад, на привітання колеги не просто односкладово дайте відповідь, а запитайте про погоду, внаслідок вчорашнього матчу або іншого дріб'язку. Поступово стане легше підтримувати розмову. Ви навчитеся не тільки розгорнуто відповідати на запитання, а й ставити їх.
3
Активно використовуйте жести і міміку. Це допоможе співрозмовникові зрозуміти, який у вас настрій або як ви реагуєте на сказане. Частіше називайте учасників розмови по імені, при зверненні дивіться в очі, а не в підлогу або стіну, адже останнє викликає дискомфорт у учасників бесіди. Більше посміхайтеся (щиро, а не вимучено) і не бійтеся пожартувати навіть в серйозній розмові. Це допоможе розрядити обстановку.
4
Читайте і розучуйте цитати великих людей або просто кумедні історії та анекдоти. З їх допомогою ви зможете легко і просто згладити паузу, що виникла в розмові і викликати посмішки співрозмовників. Для ситуацій, в яких втрачаєте самовладання (візит в кабінет начальника, наприклад), заготуйте кілька фраз-шаблонів, які зможете вимовити, коли інші думки вилетять з голови.
Зверніть увагу
Навчіться входити в стан пофігізму - коли вам немає діла, до думки оточуючих - коли ви забули про те, що треба спілкуватися "правильно" - спілкуйтеся з допомогою своєї підсвідомості - не думаючи про те що говорити - щоб ваше спілкування відбувалося само. Це основні правила і помилки, які допускають під час спілкування. Але найголовніше - це практика. Щоб навчитися спілкуватися - побільше спілкуйтеся і люди потягнуться до вас.
Корисна порада
Щоб краще спілкуватися, по-перше, треба просто спілкуватися. Той, хто сидить удома і гортає інтернет в надії навчитися спілкуванню, зайнятий не тим. Ідіть до людей і вчіться спілкуватися. Зверніть увагу: не просто спілкуйтеся, а - "вчіться спілкуватися". Якщо до цих пір ви в спілкуванні (раптом) робили тільки дві речі - злились, коли співрозмовник говорив красиво, і кепкували, коли він був неправий, то продовжувати таке спілкування, зміцнюючись в ньому - нерозумно.