Як включити бездротову мишу.

Багато користувачів персональних комп'ютерів завжди прагнули, і будуть прагнути до покупки техніки, яка за технічними параметрами функциональней своїх попередників. До нововведень недавно що з'являється техніки можна віднести відсутність проводів в багатьох пристроях, включаючи клавіатуру і миша .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, бездротова миша.
Інструкція
1
Звичайно, бездротова миша, хай і новий винахід, але не все в ній так добре, як багато хто про це думають. Якщо говорити про рівень передавального сигналу, напевно, кожен вже здогадується, що сигнал краще передається тільки по проводам. Вага мишки з радіопередавачем і комплектом батарейок значно вище, ніж у провідної мишки. Якщо збільшується вага, значить, повороткість миші зменшуватиметься, а в іграх, де необхідно швидко реагувати на рух противника - це великий мінус.
2
Підключення бездротової миші лише небагато чим відрізняється від того ж дії тільки для звичної дротовий миші. Єдина відмінність - установка додаткових драйверів, які для більшості моделей дротових маніпуляторів не потрібна, і додаткове пристрій, що вимагає usb-порт.
3
Драйвера або програмне забезпечення краще поставити відразу до того, як миша буде підключена. Як правило, драйвера поставляються на CD-дисках або miniCD-дисках. При установці постарайтеся взагалі не змінювати настройки установника, тобто каталог розпакування драйвера і т.д. Можна внести свої поправки тільки на той випадок, коли ви це робите не перший раз або у вас вже є досвід у цій справі. Після установки драйвера пристрою необхідно перезавантажити комп'ютер, хай багато драйвера вже не вимагають цього, стабільність роботи від перезавантаження комп'ютера не зменшиться.
4
Наступним етапом, після установки драйвера пристрою, буде підключення миші. Спочатку необхідно під'єднати передавач в usb-порт. Слідом за передавачем активується миша: вставляються елементи живлення і перемикач ставиться в положення On. У більшості моделей такого перемикача немає, все залежить від виробника даного пристрою. Даний перемикач може заощадити енергію елементів живлення, якщо миша відключати в період її неактивності. Тепер можна користуватися мишею.