Як підготувати захід.

Проведення заходів в дитячому саду є частиною виконання річного плану. Їх мета відображає реалізацію річного завдання на даний період. Усі заходи вимагають ретельної підготовки.
Інструкція
1
Підготовку заходи слід почати з постановки мети і завдань. Необхідно продумати, чого ви хочете домогтися, провівши захід . Завдання поділяються на навчальні, що закріплюють і виховні. Не ставте багато завдань. Краще якісно реалізувати їх меншу кількість, ніж не довести до кінця жодної.
2
Складіть план проведення заходу (сценарію). Якщо передбачається задіяти різні персонажі, попередньо потрібно розподілити ролі, ознайомити учасників зі сценарієм і роздати репліки. У сценарії вкажіть необхідні атрибути, костюми, технічні пристосування (якщо такі будуть використовуватися).
3
Сценарій потрібно обговорити з усіма педагогами. Це дасть можливість оптимізувати сценарій, доповнити його цікавими деталями, продумати частини. Спільне обговорення дозволить всім педагогам висловити свою думку. В ході обговорення необхідно вибрати ініціативну групу. Вона буде відповідальна за підготовку. Розподіл обов'язків є також необхідним. Це забезпечить якість проведення заходу.
4
Підготовка включає в себе проведення кількох репетицій. Вони необхідні для запам'ятовування ходу заходу. Багаторазове повторення дозволить виступаючим відпрацювати ролі. Також в ході репетицій перевіряється дію всіх механізмів і технічних пристосувань.
5
До участі в заході можна залучити батьків вихованців. Це зміцнить зв'язки з батьківською громадськістю та дозволить батькам проявити таланти. Участь батьків дасть привід дітям для гордості.
6
Оформіть афішу. Вкажіть назву заходу, місце і час проведення, вартість квитка (якщо вони передбачаються).
7
Після заходу попросіть кількох глядачів залишити письмові відгуки. Це дозволить здійснити зворотний зв'язок, а також об'єктивно оцінити проведений захід.