Як надрукувати обкладинку диску.

Досить часто можна спостерігати використання відеокамер не тільки професійними операторами, але і звичайними користувачами. Багато хто вже сьогодні знімають домашні відео з свят або заходів, потім ці відео записують на DVD-диски. Щоб розрізняти диски з відеозаписами з домашнього архіву від відеодисків з відомими фільмами можна друкувати оригінальні обкладинки для своїх дисків.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до друку обкладинки, її необхідно створити. Для створення образу обкладинки диска вам знадобиться пара зображень. Чому саме пара, а не одне зображення? Найбільш акуратно виглядають обкладинки, що складаються з 2 зображень. Для сімейного відеоархіву - це фото всієї родини або конкретної людини + фон, який буде позаду родини.
2
Звичайно, не обов'язково використовувати тільки сімейне фото, якщо ви хочете поставити інше фото, нехай навіть не своє, це теж буде хорошим варіантом, але фон не варто прибирати. При використанні зображень, які були зроблені не вашою рукою, майте на увазі, що необхідно повідомляти автора фотографій про їх приватному використанні. Адже ви не хотіли, щоб ваші фото хтось ще використовував.
3
Після запуску програми натисніть клавіші Ctrl + O (створити файл). Для створення простої обкладинки, яка не вимагає друку, достатньо залишити дозвіл на значенні 72 dpi, інакше варто вибрати значення в 300 dpi. Розмір зображення можна залишити згідно шаблону (500х500 px).
4
Завантажте 2 фотографії (приватне фото + фон), приватне фото необхідно помістити вище, ніж фон, зробити це можна в панелі шарів, захопивши лівою кнопкою миші потрібний шар. Варто відзначити, що своє фото необхідно завантажувати вже відредаговане (зайві елементи на фото вирізані, залишається тільки образ людей).
5
Тепер вам необхідно накласти градієнт. Створіть новий шар (натисніть меню "Шар", виберіть пункт «Новий шар») і помістіть його між фото і фоном, скориставшись тією ж панеллю шарів. Для додавання градієнта до шару виберіть новий шар на панелі, натисніть кнопку з написом FX (додати стиль шару), виберіть пункт «Накладення градієнта». У вікні, виберіть стиль «Радіальний», потім виберіть орнамент градієнта. Можна скласти свій орнамент, переважно вибрати градієнт від прозорого до білого кольору.
6
Тепер створіть новий шар, як це робили до цього кроку, виберіть меню «Зображення», потім пункт «Зовнішній канал» і натисніть кнопку «ОК». Завдяки цій команді ви створили копію всього, що вже зробили, але ця копія буде знаходитися в окремому шарі.
7
Натисніть меню «Зображення», виберіть пункт «Корекції», з розкриває списку виберіть «Карту градієнта». Виберіть будь градієнт, який максимум зможе вписатися в фон вашої обкладинки. Потім треба додати різкості цьому зображенню, натисніть меню «Фільтр», виберіть пункт «Різкість» і застосуєте 2 фільтра: «Різкість» і «Різкість на краях».
8
Залишається тільки додати текст, вибравши інструмент «Текст» на панелі інструментів (у лівій частині вікна програми). До тексту можна так само додати градієнт, як робили це в минулих кроках. Вибір градієнта залежить від вашого смаку.
9
Друк створеної обкладинки проводиться стандартними засобами цієї програми. Натисніть Ctrl + P, виберіть принтер, який буде виводити це зображення. Після зміни налаштувань, пов'язаних з відображенням створеної обкладинки (формат аркуша і т.д.), натисніть кнопку «Друк».