Як знизити тембр голосу.

Низький голос - ознака мужності, перед ним не можуть встояти жінки. Але що робити, якщо від природи ваш голос таким не є? Рішення є! За допомогою спеціальної техніки ви зможете досягти бажаного результату.
Інструкція
1
Техніка «Від шкарпеток до маківки» Істотно знизити свій голос можна кажучи «прямо з шкарпеток». Для цього потрібно стояти, випрямивши спину, і дихати діафрагмою. Опора голоси повинна бути не з голосових зв'язок, а з м'язів діафрагми. У процесі вдихання живіт повинен випинатися, а не втягуватися.
2
Ефект «вінілової платівки» Порівняємо людський голос з вінілової платівкою. Якщо швидкість крутіння пластинки знижується, то звук починає басити. З голосом та ж ситуація: якщо уповільнити темп мови, то голос стане ніже.Попробуйте поекспериментувати з голосом прямо зараз - і ви самі в цьому переконаєтеся.
3
Збільшення надставной труби і розслаблення голосових связокПроще кажучи - зняття спазму голосових связок.Встаньте прямо, опустіть підборіддя до грудей і вимовляєте звук «і» на низькій ноті. Потім, не зупиняючись, підійміть погляд вгору. Наврятлі з першого разу вийде нагорі утримувати такий же низький голос, але з часом почне получаться.Здесь важливо не переборщити - орієнтуйтеся на свої відчуття.
4
Опускання гортаніДля зниження голосу гортань потрібно зробити довшим. Допоможе в цьому позіхання або полузевок. Зафіксуйте стан неба і мови в цьому положенні і спробуйте його зберегти в процесі розмови. З часом виходити це буде все краще і краще.
5
Хірургічне вмешательствоКонечно, до цього способу потрібно вдаватися тільки в крайньому випадку. Операція походить під місцевому наркозом. Лікар робить надріз над нижньою частиною гортанного хряща, і, перевіряючи ваш голос, змінить його тембр до бажаного.
Корисна порада
Такий поширений метод зниження голосу, як куріння, звичайно сприяють огрублению вашого голосу, але в цілому значно знижує його можливості і приносить величезний збиток вашому здоров'ю.
Чоловіки - власники баритона на примітивному рівні привертають жінок сильніше, ніж чоловіки з більш високим голосом. Це пояснюється тим, що у чоловіків з низьким голосом більше тестостерону в крові. Так як тестостерон є чоловічим гормоном розмноження, це робить чоловіків більш привабливими в очах жінок.
Інструкція
1
На сьогодні власники голосів середніх і високих тонів можуть знизити тембр голосу назавжди декількома способамі.Первий із способів зниження тембру - ін'єкції тестостерону. Брак тестостерону в тілі не призводить до зниження голосу з віком. У такому випадку необхідно приймати таблетки гормону, виписані лікарем-фахівцем, або проробити курс ін'єкцій. Як тільки рівень тестостерону становитиме норму для дорослого чоловіка, тембр голосу поступово може знизитися.
2
Другим способом зниження тембру є медичне втручання. Це дещо ризикований спосіб, тому що в підсумку ви можете отримати не такий відтінок голосу, який хотіли б. Існують хірургічні процедури, що передбачають штучне зміна голосового апарату людини. Це допоможе понизити голос до певної частоти. Крім ризикованості, такі методики є дуже дорогими.
3
І, нарешті, найлегший і рекомендований для новачків спосіб зниження голосу - це постановка голосу і кондиціонування. Постановка і кондиціонування включають в себе комплекс спеціальних вправ для голосових зв'язок і артикуляційного аппарата.Етот метод вимагає завзятості і постійних тренувань. Підготовка голосових зв'язок і голосового апарату досить легка, але сам процес зниження тембру за допомогою зниження рівня гортані і в горлі може розтягнутися на кілька років. Також постановка голосу включає в себе зміну вашого звичного типу диханія.По статистикою, завдяки постановці голосу, результатів домагається 19 осіб з 20.
Зверніть увагу
Куріння є одним з «шкідливих» способів зниження тембру голосу. Однак при тривалому вживанні нікотину і смол, голос знижується лише у 50% -60% курців.