Як підвищити свою комунікабельність.

Комунікабельність - вміння легко спілкуватися з людьми, підтримувати розмову, спонукати людей до спілкування. Ця властивість допомагає домогтися успіху в кар'єрі та особистому житті. Деяким це якість даровано природою, а інші розвивають його протягом життя.
Інструкція
1
Щоб підвищити комунікабельність, не слід обмежуватися певним колом осіб. Треба вміти спілкуватися з будь-якою людиною, який би характер у нього не був. Комунікативні навички здобуваються тоді, коли ви вчитеся виражати думки чітко і коротко. Ні в якому разі не перебивайте співрозмовника і не критикуйте його, не допускайте сарказму. Все це відштовхне людини.
2
Нікому не подобається, коли співрозмовник в розмові намагається викликати інтерес до власної персони, абсолютно не цікавлячись співрозмовником і не слухаючи його. Такі люди відштовхують від себе, і спілкуватися з ними в інший раз не захочеться. Таке «спілкування» і спілкуванням-то назвати складно. У розмові завжди можна знайти тему, цікаву для обох. Намагайтеся більше читати і вдосконалювати інтелект, будьте в курсі подій і новин, тоді завжди знайдете, про що говорити з оточуючими.
3
Деякі люди в силу замкнутого характеру відчувають труднощі в налагодженні контактів і страждають від самотності. Оточуючі теж уникають такої людини через його замкнутості і небажання спілкуватися. Якщо ви володієте таким характером, постарайтеся частіше вступати в розмову. Роблячи це, ви перестанете боятися людей.
4
Іноді причиною некомунікабельності людини є страх перед грубістю оточуючих. Але така реакція обумовлена тимчасовим роздратуванням або поганим настроєм співрозмовника. Не засмучуйтеся, якщо зустрінете грубий відповідь, і не переймайте у цієї людини поганий настрій.
5
Щоб привернути до себе людей, вчіться робити компліменти. Це викличе у людини симпатію і розташує до дружнього спілкування.
6
Не забувайте про посмішку. Вона - один в процесі підвищення комунікабельності. Щира посмішка розташовує людей до спілкування і піднімає настрій. Застосовуючи в житті ці правила, ви будете легко знаходити контакти з людьми і досягнете в житті чималих успіхів.