Як видалити додаток програми.

Функціональність операційної системи багато в чому залежить від програмного забезпечення, яке встановлюється на комп'ютер. Власне, без програм система є тільки платформою. На даний момент, існує велика кількість програм. Як тільки користувач розуміє, що будь-яка програма йому не потрібна, він намагається її видалити стандартними засобами операційної системи, а це не завжди вдається зробити правильно.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Revo Uninstaller.
Інструкція
1
Стандартна утиліта для встановлення чи видалення програм знаходиться в апплете «Панелі управління», але вона не завжди грамотно робить видалення програми , залишаючи в реєстрі системи ключі з параметрами, які засмічують всю базу даних системи . Багато фахівців рекомендують використовувати програми сторонніх виробників, наприклад, Revo Uninstaller.
2
Чим же ця програма може відрізнятися від стандартної утиліти - Revo Uninstaller може видаляти програми, яких не було в списку встановлених програм. Також ця програма веде постійне відстежування змін реєстру, що в майбутньому дозволяє швидко і безболісно провести видалення програми. Ще один плюс цієї програми - поширюється абсолютно безкоштовно і є локалізації декількох країн.
3
Після запуску програми перед вами з'явиться головне вікно, в якому розташовується список всіх програм, встановлених в системі. Для видалення програми необхідно виділити її і натиснути кнопку «Видалити». Варто відзначити, що є дві схожих за назвою кнопки: «Видалити» і «Видалити елемент». Кнопка «Видалити елемент» дозволяє видалити назва програми зі списку - це означає, що програма не буде видалена з системи.
4
У вікні після натискання на кнопку «Видалити» необхідно натиснути кнопку «Так» для підтвердження вибраної операції. Перед вами з'явиться нове вікно, яке передбачає вибір однієї з чотирьох можливих опції видалення програми. Найбільш оптимальним буде активувати опцію «Розширений». Виберіть її та натисніть кнопку «Далі».
5
Якщо програма має вбудований деинсталлятор, він повинен запуститися. Видаліть програму, використовуючи стандартний пакет деінсталяції. Потім на екрані з'явиться вікно, в якому буде запропоновано «замести сліди» додатка в реєстрі, тому програма вже вилучена. Після виконання дій, спрямованих на видалення зайвих ключів з реєстру системи, Revo Uninstaller можна закрити або приступити до видалення іншої програми.