Як прати синтепонові куртку.

синтепонові куртка є в гардеробі чи не у кожної дівчини. Ще б, зручна, легка, тепла і дуже красива - ідеально підходить для осінньо-зимового періоду, вогкості і холоду. Природно, у багатьох виникає питання - як правильно її випрати.
Інструкція
1
Не бійтеся прати синтепонові куртку в пральній машинці - поширена думка про те, що це може пошкодити структуру синтетичного утеплювача необґрунтовано. Синтепон не деформується при контакті з водою, не втрачає своїх властивостей і не відривається від підкладки. Прати таку куртку бажано при температурі не більше тридцяти градусів, не використовуючи порошки або рідкі засоби, що містять відбілювач. Це допоможе захистити синтепон від пошкоджень, а тканина куртки від білих розлучень.
2
Також не рекомендується замочувати куртку перед пранням в пральній машинці. Якщо на ній є плями, то їх краще запрати окремо. Для прання в пральній машинці необхідно вибрати щадний або делікатний режим. Сушку та віджим використовувати не рекомендується. Якщо тканина куртки темного кольору, то бажано виполоскати її кілька разів - це допоможе прибрати ворсинки. Ще одна порада для прання в машинці - помістити куртку в тканинний мішок - це допоможе уникнути розривів тканини.
3
синтепонові куртку можна випрати і вручну, знову-таки, чи не замачівая і не отбеливая її. Вода для ручного прання повинна мати температуру не більше 50? С. Для відпирання плям використовуйте звичайне (бажано господарське мило) і губку, якою ви миєте посуд. Звичайно, такого блискучого результату, як при пранні в машинці, ви навряд чи досягнете. Виполоскати куртку слід кілька разів, міняючи воду після кожного. Віджимати слід дуже дбайливо, сильно не скручуючи.
4
Природно, після прання повинен виникнути питання про те, як же сушити синтепонові куртку. Звичайно, бажано розкласти її на рушник на плоскій поверхні, однак якщо ви не маєте такої можливості, то можна вивісити і на вулицю (або балкон), причепивши до мотузки прищіпками за плечі або капюшон. Після того, як куртка висохне, її можна пропрасувати. При прасуванні використовуйте тканинну підкладку і низькотемпературний режим.