Як розлюбити солодке. Як перестати любити солодке.

Ви не раз вже чули: замініть цукерки сухофруктами, молочний шоколад - на гіркий, пийте каву і чай не солодким. Легко сказати! Чи не корите себе за безвілля, а зрозумійте, що «боротьба» з любов'ю до солодкого - це один з приводів стати краще, дізнатися про своє тіло багато нового і вирости внутрішньо.
Інструкція
1
Не шкодуйте, що вам на якийсь час доведеться розлучитися з солодким. Людський організм - найрозумніша в світі система. Якщо думати постійно про те, що солодке під забороною, то мозок почне подавати сигнали доставити в організм солодке будь-яким способом. Це і поїдання цукерок «нишком», і нічні походи до холодильника. В результаті, вага залишається незмінним, а ви починаєте самобичування. Приходить відчуття злості, невдоволення. З цього моменту з'являються проблеми, які вже треба вирішувати з псіхологом.Смірітесь, що їсти солодке в колишніх кількостях вам не доведеться. Змиріться і зрозумійте, що це потрібно для здоров'я і краси.
2
Налаштуйтеся, що відмова від солодкого може зайняти за часом від одного місяця до трьох. Не кидайте розпочате на півдорозі, думаючи, що межа достігнут.Создайте для цього чітку мотивацію. Визначтеся, скільки кілограмів ви хочете скинути. Цифра повинна бути адекватною, реальної, не варто гнатися за швидким схудненням.
3
Чи не можете відмовитися від солодощів повністю, замініть їх корисним аналогом - медом, який здатний поліпшити настрій, підвищити імунітет. Пити чай з медом треба вприкуску, а не розбавляти його в гарячому чаї. Але обов'язково, хоча б одну чашку необхідно випити і без цукру, і без меду. А чай краще повинен бути зеленим, т.к. він має очищує ефектом.
4
Зменшіть норму споживання солодких мучних виробів, замінюючи їх більш корисними продуктами: фруктами, ягодами, а також соками і коктейлями з них.
5
Заведіть щоденник харчування, який допоможе вам у ваших обчисленнях. Він повинен з'явитися у вас з самого початку відмови від солодощів. Не доведеться згадувати і ламати голову над тим, скільки солодкого з'їдається за день.
6
Звикайте є за столом красиво. Вивчіть правила етикету: куди покласти прилади, як правильно скласти серветки. Посуд має радувати очі, прикрашати інтер'єр кухні.
7
Знайдіть в гардеробі вашу улюблену річ, яка стала мала, приміряйте її один раз на два дні. Ви побачите результат, і ще більше будете прагнути до своєї мети.
8
Постарайтеся менше відвідувати продуктові магазини, особливо кондитерські відділи, нехай на якийсь час цей обов'язок візьме на себе хтось інший з домашніх.
9
Прикріпіть на холодильник своє фото, на якому ви виглядаєте в кращій формі. Як тільки вам захочеться щось з'їсти солоденьке і смачненьке, і ви підійдете до холодильника, то одразу побачите свій ідеал, який не дозволить вам зайвий раз зірватися.
10
Заповніть свій час масою корисних, цікавих занять: фітнес, курси іноземних мов, візажистів.
11
Хваліть себе за кожне досягнення, навіть саме незначне! Вранці вставайте біля дзеркала і говорите: «Яка я красива, найстрункіша, найкраща. А буду ще краще ».
Зверніть увагу
Про те, як стати щасливою. Серед найбільш поширених причин - фізична втома. Тяга до солодкого може мати психологічний компонент. Це означає, що у вас поганий настрій, вам нудно або у вас просто є прагнення перебувати в комфорті. Хоча ці причини, можливо, є неминучими, але з невеликою підготовкою, ви зможете знайти здорові способи приборкати цю тягу.
Корисна порада
Приберіть з видного місця їжу, тільки і всього. Ніяких печений в вазочках і цукерок у відкритих коробках. В поході цікаво, на лижах красиво, в басейні весело, хіба ні? На раз на тиждень має вистачити навіть не-сталевої волі. Чіпси, попкорн і пончики представляють собою чистокровні отрути. Не полінуйтеся, вивчіть їх хімічний склад і процес приготування.