Як лікувати слізні канали.

Непрохідність слізних каналів - достатньо рідкісне захворювання новонароджених. Обумовлено воно наявністю тонкої плівочки, що закупорює носослізний канал. Його правильне функціонування необхідно для видалення слізної рідини. Оскільки сльози грають роль очищающего компонента (зволожують слизову, змивають з її поверхні пил), то неможливість їх відведення створює відповідні умови для розвитку інфекції.
Вам знадобиться
  • - трава ромашки, череди
  • - альбуцид
  • - «Ципромед»
Інструкція
1
Методика леченіяПеред процедурою вимийте ретельно руки, щоб убезпечити очі дитини від додаткового занесення якоїсь інфекції. Нігті повинні бути коротко підстрижені.
2
Заваріть невелика кількість ромашки, чаю, череди (для цієї мети краще використовувати готові аптечні фільтр-пакети, на стакан окропу 1 пакетик з травою), охолодіть до температури тіла.
3
Використовуючи стерильні ватні тампони, зробіть промивання очей свіжоприготовленим відваром, обережно видаліть скупчилися виділення. Рухи повинні йти у напрямку від зовнішнього краю ока до внутрішнього. Для кожного ока повинен бути свій тампон, щоб уникнути перенесення інфекції з одного в інше око
4
Зробіть масаж: - Поставте кінчик мізинця в поглиблення між переніссям і внутрішнім краєм ока - це вихідне положеніе.- Обережними круговими рухами за годинниковою стрілкою масажуйте цю точку (5-6 рухів для кожного ока) .- Від вихідної точки, злегка натискаючи, проведіть лінію до крила носа. За один сеанс 7-8 ліній вниз і 2-3 вгору.
5
Закапайте в кожне око по 1-2 краплі альбуциду. Промокніть злегка.
6
При рясних гнійних виділеннях використовуйте додатково препарат «Ципромед» (ципрофлоксацин) у вигляді очних крапель. Закопувати так же по 1-2 краплі.
7
Після закапування ліків, на шкірі часто залишаються сліди у вигляді білого нальоту. Не варто його видаляти, так як, витираючи, ви знімете активний захисний шар, що перешкоджає розвитку інфекції.
8
Цей комплекс заходів рекомендується проводити не менше 6 разів на день протягом 10 днів, після чого обов'язково прийти на прийом до офтальмолога.
9
Щоб уникнути рецидивів ретельно стежте за гігієною очей дитини і намагайтеся уникати прогулянок в курну вітряну погоду.Уделіте увагу лікуванню цього дефекту і ви побачите чисті радісні оченята своєї дитини.