Як виїхати на Кіпр.

Кіпр є досить привабливим місцем для проживання. На острові теплий клімат, прозоре море, чудова природа та гостинні жителі. Крім того, тут абсолютно немає злочинності. Якщо ви вирішили виїхати на острів Афродіти, вам потрібно буде вибрати один з прийнятних варіантів переїзду.
Вам знадобиться
  • - тимчасове або постійне дозвіл на проживання.
Інструкція
1
У країні існують два типи дозволу на проживання - тимчасове і постійне.
2
Якщо ви купуєте на острові житло або орендуєте його на тривалий термін, у вас з'явиться шанс отримати тимчасовий дозвіл на проживання. Для цього потрібно буде надати в місцевий імміграційний офіс ряд документів: - заява; - довідку з місцевого банку про те, що ви володієте зовнішнім рахунком (external account), та виписку про поточний стан рахунку. У вас повинно бути не менше 7000 доларів США. Однак чим більше сума, тим вище ймовірність того, що ви отримаєте позитивну відповідь; - діючий закордонний паспорт; - 4 фотографії; - 34 євро; - копію документів на володіння нерухомістю або договір оренди жілья.Срок тимчасового дозволу на проживання становить від одного до чотирьох років .
3
Найшвидшим і простим способом отримання постійного виду на проживання є придбання нерухомості на острові. Однак є один нюанс. Вартість житла повинна бути не менше 300 тисяч євро. У цьому випадку ви можете отримати Pink Slip - статус тимчасового резидента строком на один рік. Цей документ дає вам право перебувати в країні до 365 днів у році і його можна продовжувати необмежену кількість разів. По суті, це вид на проживання терміном на один рік. Однак якщо ви виїдете з країни і не в'їдете в неї протягом трьох місяців, ваш Pink Slip буде визнаний недійсним, і вам доведеться отримувати візу і заново подавати документи на новий документ.
4
Ви можете отримати постійний дозвіл на проживання на Кіпрі, якщо потрапите під одну з наступних категорій: Категорія Аеслі ви приїхали на Кіпр і хочете відкрити офіс міжнародної компанії, ви можете розраховувати за отримання постійного дозволу на проживання.
5
Категорія весла ви плануєте займатися в країні бізнесом, вам теж видадуть дозвіл, однак висунутий деякі умови. Ваша діяльність повинна бути безпечною для економіки країни.
6
Категорія СЕслі ви є затребуваним фахівцем і приїхали на Кіпр на роботу на запрошення місцевого роботодавця, ви зможете проживати на острові легально. Однак і в цьому випадку буде обмовка. Ваше працевлаштування не має призвести до підвищення безробіття серед місцевого населення.
7
Категорія DВи можете легально жити на Кіпрі, не працювати і не вести ніякої діяльності. Головне, довести, що ви отримуєте дохід з-за кордону і він становить не менше 10 тисяч євро на рік на людину. У цьому випадку ви теж отримаєте всі необхідні документи.
8
Якщо ваш чоловік (дружина) громадянин Кіпру, у вас не виникне жодних проблем з отриманням постійного виду на проживання, а через 3 роки - громадянства.
9
Отримавши дозвіл на проживання в країні, і проживши на Кіпрі 7 років, ви можете претендувати на отримання громадянства.