Як лікувати застуду годуючим мамам. Як лІчити застуду при годуванні.

Лікування застуди у годуючої мами ускладнюється рядом протипоказань: багато препаратів заборонені, так як проникають в молоко і можуть нашкодити дитині. Перші ознаки застуди - привід звернутися до лікаря, який призначить відповідне лікування.
Інструкція
1
Приймайте препарати, дозволені до вживання при годуванні ребенка.Существует перелік ліків, які можна застосовувати при грудному вигодовуванні, тому приймайте рекомендовані лікарем кошти. Ліки допоможуть справитися із захворюванням швидше і запобіжать виникнення ускладнень.
2
Пийте вітаміни.Продолжайте приймати спеціальні полівітамінні комплекси для годуючих мам - в них містяться всі необхідні елементи в потрібній дозуванні.
3
Забезпечте собі повноцінне пітаніе.Ешьте тільки ті продукти, що ви пробували раніше - нова їжа може стати причиною виникнення алергії у дитини. Харчування годуючої матері повинне бути збалансованим, а в період хвороби ще й легким. Не перевантажуйте організм їжею, відмовтеся від важкої і жирної їжі.
4
Пийте багато жідкості.Для полегшення стану та виведення токсинів необхідно споживання достатньої кількості рідини. Віддавайте перевагу компотам, зеленому чаю, морсу і лужному питва. Рідина повинна бути теплою - оптимальна температура, рівна температурі тіла.
5
Продовжуйте годувати грудьми малиша.Ето дуже важливо для збереження лактації та передачі дитині виробляються організмом матері антитіл. Не забувайте вдягати марлеву пов'язку або захисну маску при спілкуванні з малюком.
6
Пийте трав'яні відвари і настоі.Залейте окропом ромашку, чебрець, аніс та інші трави, остудіть до комфортної температури і приймайте протягом дня. Будьте обережні і уважно стежте за реакцією малюка - багато трави можуть викликати алергічну реакцію.
7
Полегшуйте носове диханіе.Старайтесь не користуватися судинозвужувальними краплями - частіше промивайте носові ходи морською водою, закопуйте фізіологічний розчин для розрідження слизу.
8
Полощіть горло.Прі наявності запального процесу в горлі зрошуєте слизову трав'яними настоями, розчином солі та соди, дозволеними медикаментозними препаратами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ts3ePL_FLK0