Як знаходити вихід з важких ситуацій.

У кожної людини в житті бувають моменти, коли здається, що немає виходу . У такій ситуації краще не витрачати час на роздуми про причини того, що сталося, а спрямувати свої душевні сили на вирішення проблеми.
Інструкція
1
Для початку прийміть ситуацію як факт і зрозумійте, що вона вже відбулася і зворотного шляху немає.
2
Якщо ви вважаєте можливим, то зверніться до допомоги інших людей, будь то сім'я, друзі або знайомі. Можливо, вам буде легше поговорити з малознайомою людиною або звернутися до релігії.
3
Існують люди, які краще справляються з проблемами наодинці. Якщо ви належите до цієї категорії, не примушуйте себе і не змушуйте спілкуватися, якщо у вас немає бажання.
4
Навчіться методам фізичного розслаблення. Це можуть бути різні дихальні техніки або основи йоги.
5
Частіше бувайте на природі. Непогано буде прогулюватися біля водойми. Багато людей вважають, що водні процедури добре допомагають очистити не лише тіло, а й душу, тому більше плавайте і, якщо є бажання, відвідуйте лазню.
6
Приділіть увагу фізичному навантаженні. Це не обов'язково має бути спорт. Якщо вам приносить задоволення прибирання будинку, роботи в саду або гаражі, то це теж може бути виходом із проблеми.
7
Згадайте про свого старого хобі чи заведіть нове. Колекціонування, відвідування музеїв, рукоділля, все, що може відвернути вас від сумних думок.
8
Купуйте річ, про яку ви давно мріяли. Давно вже доведено, що шопінг надає терапевтичний вплив на жінок. Тим більше, якщо процес закінчується покупками.
9
Здійсніть те, про що ви давно мріяли і на що довго не вистачало часу. Поїздка за кордон, піший похід, пірнання в ополонку. Будь-яка ваша нематеріальна мрія.
10
Зробіть ремонт в будинку своїми руками. Ви отримаєте житло, в якому вам буде комфортно перебувати, і не виключено, що потім зможете знайти правильний напрямок руху в житті.
11
Якщо дозволяють можливості і час, купите домашня тварина або акваріум з рибками.
12
Займіться благодійністю. Віднесіть старі речі у притулок для бездомних, відвідайте дитячий будинок або госпіталь. Ви зрозумієте, що є люди, які знаходяться в не менш, а можливо, і більш скрутних обстоятельствах.Еслі вам не допомагають ці способи або ви довгий час залишаєтеся в пригніченому стані, то, ймовірно, вам слід звернутися до психотерапевта і з його допомогою допомогти подолати життєві складнощі.
Хто з нас хоча б раз у житті не потрапляв в складну ситуацію? Таких людей практично немає. Життя таке, що дуже складно постійно перебувати в благополуччі, не стикатися час від часу нехай навіть з незначними труднощами. Не всі в цьому житті залежить від нас, але ось те як ми сприймаємо життя і все, що вона нам підносить, будь то складності, радості, переживання, випробування, ми може запрограмувати для себе самі.
Інструкція
1
Існує два основних рівня, на яких ви можете сприймати складну ситуацію. Традиційний рівень - це коли ви змирилися з тим, що зіткнулися з проблемою, визнали її такою, в підсумку на душі тягар. І другий - це прийняття ситуації як заклик до дії і зміни цієї небажаної ситуації.
2
Отже, для того щоб відійти від традиційного виду сприйняття будь-якої складної ситуації, не визнавайте її складною. Чи не вимовляєте для себе ці слова, навіть в думках. В іншому випадку впоратися з нею буде практично неможливо.
3
Не намагайтеся шукати компроміси. Будь-який компроміс - це всього лише марна трата часу, адже це не зовсім те, що ви хочете.
4
Якщо ви потрапили в складну ситуацію, спробуйте зрозуміти, що ви відчуваєте насправді, і яка ваша життєва мета в даний момент. Будь-яка складна ситуація - це поштовх розумовому процесу. Сприймайте її не проблема, а підказкою для вирішення ситуації, що склалася і спробуйте її реалізувати.
5
Виконайте дії, які вам підкаже ситуація, і це не тільки приведе вас до виконання ваших бажань, але і допоможе надалі інакше ставитися до подібних ситуацій, які інші назвали б складними. Такі ситуації для вас надалі будуть продовжувати служити поштовхом для вирішення сформованих життєвих проблем, і ви будете з радістю сприймати їх, бо саме вони приносять ясність думок, додаючи адреналін, азарт, бажання вирішити задачу.
6
Постарайтеся опанувати механізмом, який буде допомагати вам перетворювати складні ситуації в ваші бажання, у ваші мрії. Спочатку це буде нелегко, не кожному просто вдається розбити складалася роками сприйняття ситуації. Однак не здавайтеся - чим більше складних ситуацій ви будете зустрічати на своєму шляху і намагатися вирішувати другим, а не першим, традиційним способом, тим швидше ви розвинете в собі навик цього нового сприйняття. А через деякий час ви і самі зрозумієте, що набагато вигідніше для себе не опускати руки перед труднощами, а розвиватися і вирішувати проблеми, переходячи на наступний рівень особистісного розвитку.